Šūmahera veselības stāvoklis joprojām nav mainījies, Mixnews.lv

Šūmahera veselības stāvoklis joprojām nav mainījies

фото

Sports | 2014. gada 7. martā plkst. 17:25

Leģendārais Pirmās formulas (F-1) vācu pilots Mihaels Šūmahers joprojām cenšas atmosties no komas stāvokļa, ziņo LETA-AFP.

"Mihaels joprojām atrodas atmošanās stāvoklī. Situācija nav mainījusies," pavēstījusi viņa aģente Sabīne Kēma.

Tāpat Kēma aicināja neticēt neapstiprinātām baumām, kas bieži tiek publicētas. "Jebkura informācija, ko nav apstiprinājuši ārstējošie ārsti vai Mihaela aģente, ir uzskatāma par neuzticamu."

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka 45 gadus vecais Šūmahers decembra izskaņā, slēpojot Francijas kūrortā Meribelā, piedzīvoja kritienu un atsita galvu pret akmeni, kā rezultātā tika gūta nopietna galvas trauma. Kopš tā laika viņš Grenobles slimnīcā atradies komā, lai gan viņa stāvoklis pēdējā laikā bija nemainīgi stabils.

Šūmahera atmodināšanas process tika sākts jau janvāra pēdējās dienās. Nav paredzams, cik šis process būs ilgs.

Pilota organismā tiek samazināts nomierinošo līdzekļu īpatsvars. Tāpat tika ziņots, ka viens no iemesliem, kāpēc Šūmahera organismā tiek samazināta zāļu deva, ir vēlme novērtēt, vai pietūkums smadzenēs ir samazinājies un kādas funkcijas ir saglabājušās.

Šūmahers karjeras laikā septiņas reizes triumfējis F-1 čempionātā, kas ir visu laiku labākais sasniegums. Divus čempiona titulus viņš izcīnīja, braucot "Benetton" vienībā, bet piecus ieguva, pārstāvēdams "Ferrari".

Pirmo reizi Šūmahers no F-1 aizgāja 2006.gadā, bet 2010.gadā atgriezās, lai trīs sezonas aizvadītu "Mercedes" komandā, kur vērā ņemamus panākumus gan neguva.

Savas karjeras laikā Šūmahers sacīkstēs triumfējis 91 reizi.

Komentāri