Gruzijā līdzjutēju dēļ pārtrauc futbola spēli (VIDEO), Mixnews.lv

Gruzijā līdzjutēju dēļ pārtrauc futbola spēli (VIDEO)

фото

Sports | 2014. gada 10. martā plkst. 16:23

Gruzijas futbola čempionāta spēle starp Kutaisi "Torpedo" un Tbilisi "Dinamo" svētdien netika pabeigta, jo laukumā izskrēja līdzjutēji, vēsta ziņu aģentūra "Itar-Tass".

Spēle tika apturēta 58. minūtē, kad ar 2:0 vadībā bija viesu komanda no Tbilisi. Simtiem vietējo līdzjutēju, pārraujot norobežojumus, izskrēja laukumā. Viņi uzbruka un apvainoja vairākus "Dinamo" spēlētājus, kuriem tādējādi izdevās pamest laukumu tikai ar "Torpedo" futbolisti un policijas palīdzību.

Pēc tam saniknotie līdzjutēji devušies pie tribīnes, kurā sēdēja viesu komandas atbalstītāji. Viņi tika apmētāti ar dažādiem priekšmetiem. Situācija normalizējās tikai tad, kad iesaistījās policijas un speciālās uzdevumu vienības darbinieki, kuri mēģināja apturēt nekārtības. Tomēr pilnībā pārņemt kontroli neizdevās pat viņiem.

Ar spēles oficiālā delegāta un tiesnešu lēmumu, kā arī abu komandu piekrišanu tika nolemts pārtraukt maču. "Dinamo", kas Gruzijas čempionātā uzvarējusi 14 reižu, šīs sezonas čempionātā ieņem pirmo vietu, bet "Torpedo" ir devītā 12 komandu konkurencē.

Foto: ekrānšāviņš no video

Komentāri