Slēpojumā "Apkārt Alaukstam" ar pirmo numuru startēs Ilmārs Bricis, Mixnews.lv

Slēpojumā "Apkārt Alaukstam" ar pirmo numuru startēs Ilmārs Bricis

фото

Sports | 2013. gada 24. janvārī plkst. 20:44

Slēpojumā "Apkārt Alaukstam", kas norisināsies 2.februārī Vecpiebalgā, pirmais numurs piešķirts iepriekšējo sacensību sporta distances jeb 42 kilometru uzvarētājam Ilmāram Bricim, aģentūru BNS informēja pasākuma rīkotāji.

Ilmārs Bricis norādīja, ka šogad slēpojumā nepretendē uz pirmo vietu, tomēr centīsies, lai tiktu sasniegts maksimāli labākais rezultāts.

"Ikvienam, kas startē sacensībās, ir savs mērķis, vienam tas ir jauka sportiska atpūta svaigā gaisā, bet citam ‒ labi sportiskie rezultāti," sacīja biatlonists.

Viņš pašlaik trenē Lietuvas sieviešu biatlona izlasi un profesionāli ar slēpošanu vairs nenodarbojas.

Bricis ir izcīnījis divas bronzas medaļas pasaules čempionātos biatlonā, savukārt olimpiskajās spēlēs 2006.gadā Turīnā sportists ir ieguvis 4.vietu iedzīšanā un 1998.gadā Nagano olimpiskajās spēlēs 5.vietu 20 km distancē.

"Apkārt Alaukstam" Bricis ir startējis trīs reizes un vienmēr izcīnījis uzvaru.

Reģistrējoties līdz 30.janvārim, dalības maksa 19 km distancē ir 12 latu, 42 km distancē 15 latu, bet bērnu distancē – 8 lati. Tomēr tie, kas nebūs paspējuši iepriekš reģistrēties, to varēs izdarīt arī slēpojuma dienā uz vietas.

Reģistrējoties uz vietas, dalības maksa 19 km distancē ir 15 latu, 42 km distancē 20 latu, bet bērnu distancē – 10 latu.

Foto: no vietnes sportacentrs.com

Komentāri