Nadals piedzīvo negaidītu zaudējumu Indianvelsas Masters turnīra trešajā kārtā, Mixnews.lv

Nadals piedzīvo negaidītu zaudējumu Indianvelsas Masters turnīra trešajā kārtā

фото

Sports | 2014. gada 11. martā plkst. 14:07

Negaidītu zaudējumu Indianvelsas "Masters 1000" sērijas turnīra trešajā kārtā pirmdien piedzīvoja sacensību čempions spānis Rafaels Nadals, kurš šobrīd atrodas ATP ranga pirmajā vietā, ziņo LETA-AFP.

Nadals trešās kārtas mačā ar 3-6, 6-3, 6-7 (5:7) piekāpās Aleksandram Dolgopolovam no Ukrainas, kurš šobrīd ATP rangā atrodas vien 31.vietā. Pirms tam nevienā no piecām tikšanās reizēm Dolgopolovam nebija izdevies Nadalu pieveikt.

фото

Rafaels Nadals kopā ar Aleksandru Dolgopolovu

Zīmīgi, ka iepriekš Nadalam kopš 2006.gada Indianvelsā allaž bija izdevies sasniegt vismaz pusfinālu, bet trīs reizes viņš šajā turnīrā triumfēja.

"Jūtos lieliski, kā jau pēc katras uzvaras," pēc mača atzina Dolgopolovs. "Tomēr šis panākums ir nozīmīgāks, jo pārspēju pasaules pirmo raketi un šī brīža turnīra čempionu."

фото

фото

Aleksandrs Dolgopolovs

"Dolgopolovs spēlēja lieliski. Viņam jau iepriekš šosezon bijuši sekmīgi turnīri. Man bija pietiekami daudz iespēju, lai uzvarētu šo maču, taču nespēlēju pietiekami labi," izteicās Nadals.

фото

фото

Tikmēr sieviešu turnīrā negaidītu zaudējumu piedzīvojusi pašreizējā čempione krieviete Marija Šarapova, kura ar 3-6, 6-4, 5-7 piekāpās WTA ranga 79.vietas īpašniecei Kamilai Džordži no Itālijas.

Tādejādi Džordži, kura ne reizi nav izcīnījusi kādu WTA titulu, karjerā trešo reizi pārspēja kādu no pasaules pirmā desmitnieka tenisistēm.

Šarapova WTA rangā šobrīd ieņem piekto vietu.

Komentāri