Šūmahera ģimene pārliecināta par leģendārā sportista atveseļošanos, Mixnews.lv

Šūmahera ģimene pārliecināta par leģendārā sportista atveseļošanos

фото

Sports | 2014. gada 12. martā plkst. 11:47

Leģendārais Pirmās formulas (F-1) vācu pilots Mihaels Šūmahers noteikti atveseļosies pēc traģiskā kritiena un spēs pamosties no komas, pārliecināta ir vācieša ģimene.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka 45 gadus vecais Šūmahers decembra izskaņā, slēpojot Francijas kūrortā Meribelā, piedzīvoja kritienu un atsita galvu pret akmeni, kā rezultātā tika gūta nopietna galvas trauma. Kopš tā laika viņš Grenobles slimnīcā atradies komā, lai gan viņa stāvoklis pēdējā laikā bija nemainīgi stabils.

"Mēs bijām un esam pārliecināti, ka Mihaels to izturēs un pamodīsies. Ik pa laikam varam novērot mazus un iedrošinošus signālus, taču mēs apzināmies, ka pašlaik visiem jābūt ļoti pacietīgiem," teikts Šūmahera ģimenes paziņojumā.

Šūmahera atmodināšanas process no komas tika sākts jau janvāra pēdējās dienās. Nav paredzams, cik šis process būs ilgs, ziņo LETA-AFP.

"Viņš ir guvis smagas traumas. Mums ir grūti aptvert, ka pēc daudz sarežģītu situāciju pārvarēšanas viņš tik banālā situācijā ir cietis tik smagi," teikts paziņojumā.

Pagājušajā mēnesī vācieša bijušais komandas biedrs Felipe Masa izteicās, ka ciemošanās laikā novērojis Šūmaheru ar mutes kustībām nedaudz atbildam uz viņa ierašanos.

Šūmahers karjeras laikā septiņas reizes triumfējis F-1 čempionātā, kas ir visu laiku labākais sasniegums. Divus čempiona titulus viņš izcīnīja, braucot "Benetton" vienībā, bet piecus ieguva, pārstāvēdams "Ferrari". Pirmo reizi Šūmahers no F-1 aizgāja 2006.gadā, bet 2010.gadā atgriezās, lai trīs sezonas aizvadītu "Mercedes" komandā, kur vērā ņemamus panākumus gan neguva.

Savas karjeras laikā Šūmahers sacīkstēs triumfējis 91 reizi.

Komentāri