Hiršers kļūst par Lielā kristāla globusa ieguvēju kalnu slēpošanā, Mixnews.lv

Hiršers kļūst par Lielā kristāla globusa ieguvēju kalnu slēpošanā

фото

Sports | 2014. gada 15. martā plkst. 18:47

Austrietis Marsels Hiršers sestdien trešo reizi pēc kārtas kļuva par Lielā kristāla globusa ieguvēju kalnu slēpošanā, ziņo LETA-AFP.

Sestdien milzu slaloma sacensībās Šveicē, kas bija priekšpēdējās šajā sezonā, Hiršers ierindojās ceturtajā vietā, bet viņa konkurents par uzvaru kopvērtējumā Aksels Lunns Svindāls no Norvēģijas nepabeidza pirmo braucienu. Turklāt norvēģis atteicies no starta svētdien paredzētajās slaloma sacensībās, tādējādi atdodot titulu Hiršeram.

фото

Par sacensību uzvarētāju kļuva amerikānis Teds Ligetijs, kurš tādējādi ieguva Mazo kristāla globusu milzu slaloma disciplīnā. Amerikānis par 0,03 sekundēm apsteidza Aleksi Pinturo no Francijas, bet trešais bija Vācijas sportisti Fēlikss Neireters.

фото

No kreisās puses uz labo: Marsels Hiršers (Austrija), Teds Ligetijs (ASV) un Aleksis Pinturo (Francija)

Pašlaik 25 gadus vecais Hiršers karjeras laikā uzvarējis kopumā 22 Pasaules kausa sacensībās.

Kopvērtējumā Hiršers ir līderis ar 1122 punktiem, bet Svindāls viņam seko ar 1091 punktu. Trešais ar 999 punktiem ir Pinturo.

фото

Tikmēr sievietēm slaloma sacensībās sestdien uzvarēja šīs sezonas Mazā kristāla globusa ieguvēja šajā disciplīnā Mikaela Šifrina no ASV. Viņa divu braucienu summā par 1,44 sekundēm apsteidza Frīdu Hansdoteri no Zviedrijas, bet vēl par 0,22 sekundēm atpalika Austrijas sportistes Marlīze Šīlda.

Šajās sacensībās nestartēja austriete Anna Fenningere, kura ceturtdien nodrošināja Lielo kristāla globusu.

Vienas sacīkstes pirms sezonas beigām Fenningere ir kopvērtējuma līdere ar 1271 punktu, bet ar 1180 punktiem seko traumu guvusī Marija Hefla-Rīša no Vācijas. Trešā ar 1056 punktiem ir šveiciete Lara Guta.

Pašlaik 24 gadus vecā Fenningere Soču olimpiskajās spēlēs uzvarēja supergigantā, kā arī izcīnīja sudrabu milzu slalomā. Karjeras laikā septiņās Pasaules kausa sacensībās uzvarējusī sportiste pērn kopvērtējumā izcīnīja trešo vietu.

Komentāri