F-1 pilotam Rikjardo atņemta izcīnītā otrā vieta, Mixnews.lv

F-1 pilotam Rikjardo atņemta izcīnītā otrā vieta

фото

Sports | 2014. gada 16. martā plkst. 17:04

Austrāliešu Pirmās formulas (F-1) pilotam Danielam Rikjardo no "Red Bull" komandas atņemta svētdien izcīnītā otrā vieta sezonas pirmajā posmā Austrālijas "Grand Prix", pavēstījusi Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA).

Rikjardo diskvalifikācija piespriesta pēc tam, kad viņa formulā pēc sacensībām konstatēta pārāk liela degvielas plūsma. Šobrīd atļautā degvielas plūsma ir 100 kilogrami stundā.

Tiesa, "Red Bull" komanda jau esot iesniegusi apelāciju. Kā zināms, Rikjardo svētdien finišēja otrais Melburnā notikušajās sacensībās, kļūstot par pirmo pašmāju pilotu, kurš spējis stāties uz goda pjedestāla Austrālijas posmā.

Līdz ar Rikjardo diskvalifikāciju pēdējo gadu labākā F-1 komanda "Red Bull" paliks bez ieskaites punktiem, jo tās pirmais pilots vācietis Sebastjans Fetels, kurš ir pašreizējais pasaules čempions, tehnisku problēmu dēļ izstājās jau sacensību sākumā.

Austrālijas Lielās balvas izcīņā triumfēja vācietis Niko Rosbergs no "Mercedes", bet pēc Rikjardo piespriestās diskvalifikācijas otrā vieta pienākas debitantam dānim Kevinam Magnusenam no "McLaren", bet trešais līdz ar to ir viņa komandas biedrs brits Džensons Batons.

Savukārt desmito vietu un punktu jāiegūst "Force India" pilotam Serhio Peresam no Meksikas, kurš sacensībās ierindojās 11.vietā.

Komentāri