Bokseri pēc cīņas bildina savas mīļotās (FOTO), Mixnews.lv

Bokseri pēc cīņas bildina savas mīļotās (FOTO)

фото

Sports | 2014. gada 19. martā plkst. 10:17

Divi Lielbritānijas bokseri pēc savstarpējās cīņas, kas noslēdzās ar neizšķirtu, turpat ringā bildinājuši savas mīļotās sievietes, vēsta britu portāls metro.co.uk.

Adriana Fērkinsa un Rikija Velsbija cīņā uzvarētāju noteikt neizdevās, taču pēc cīņas uzvarētāji bija visi ringā esošie. 44 gadus vecais Fērkinss un 24 gadus vecais Velsbijs pārsteidza visus, notupjoties uz viena ceļgala un bildinot savas mīļotās sievietes.

Pēc tam, kad Debija Tailere (41) un Nikija Vaiza (22) pateica jāvārdu, visi zālē sanākušie skatītāji uz to reaģējuši ar ovācijām un aplausiem. Jāpiebilst, ka Tailere kopā ar Fērkinsu ir kopā jau 16 gadus.

"Priecājos, ka spēju izturēt līdz galam un netiku nokautēts, jo tad es nebūtu spējīgs izdarīt bildinājumu," pēc cīņas sacīja Fērkinss.

фото

Savukārt Velsbijs norādīja, ka neizšķirts ir godīgs iznākums, savukārt fakts, ka abas sievietes teikušas jāvārdu bijis vienkārši lieliski. „Iespējams, ka tā bija nervus kutinošākā lieta manā dzīvē,” par bildinājumu izteicās Velsbijs.

Bokseru mīļotās neslēpa, ka notikušais viņas ļoti pārsteidzis. Nikija Vaiza atzina: "Parasti neesmu uzmanības centrā, tāpēc biju šokēta. Nezināju, ko Rikijs dara, notupies uz viena ceļgala."

Foto: SWNS

Komentāri