Alonso: Nākamās sacīkstes jāaizvada veiksmīgāk, Mixnews.lv

Alonso: Nākamās sacīkstes jāaizvada veiksmīgāk

фото

Sports | 2014. gada 19. martā plkst. 12:51

Pirmās formulas (F-1) "Ferrari" komandas spāņu pilots Fernando Alonso nav apmierināts ar vienības spēkratiem pasaules čempionāta sezonas pirmajā posmā.

Kā zināms, svētdien notikušajās pirmajās sezonas sacensībās Austrālijas "Grand Prix" izcīnīja vācietis Niko Rosbergs no "Mercedes" komandas. Savukārt Alonso ierindojās piektajā vietā.

"Nākamās sacīkstes komandai jāaizvada veiksmīgāk. Pat tad, ja mēs esam priecīgi par izcīnītajiem punktiem, tomēr atstatums starp Rosbergu aizvadītajā posmā bija pārāk liels," izteicās Alonso.

Piektdien notikušajās brīvo treniņbraucienu sesijās ātrākie bija spānis Alonso un brits Lūiss Hamiltons ("Mercedes"), kurš sestdien Austrālijas "Grand Prix" kvalifikācijā izcīnīja pirmo starta vietu.

"Jāatceras, ka šīs bija tikai sezonas pirmās sacensības, tāpēc spriest par sezonas uzvarētāju ir pāragri. "Mercedes" komanda sevi pierādīja jau starpsezonas testos. Viņi uzvarēja, jo bija to pelnījuši," atzina Alonso.

Alonso komandas biedram somam Kimi Raikonenam Austrālijas "Grand Prix" sacensību laikā radās tehniskas problēmas, tomēr spānis noliedzis, ka tas ietekmēja Raikonena pozīciju finišā.

"Mums jāatskatās uz sacīkšu sākumu, kad mašīnas elektronika nestrādāja perfekti. Pirmajās sacensībās varēsim novērot, kurās mašīnas daļās būs vajadzīgi uzlabojumi," teica spānis. Tikmēr Raikonens piebildis, ka šī brīža situācija ar jaunajām mašīnām nav patīkama, tomēr sola, ka komanda nākotnē tiks ar problēmām galā.

"Protams, nav viegli aprast pie jaunas tehnikas, bet esmu drošs, ka atradīsim risinājumu. Darīsim visu, kamēr viss tiks salabots, pat ja tas aizņemts nedēļu vai mēnesi," atzina Raikonens, kurš Austrālijā ieņēma astoto vietu.

Nākamais posms pēc divām nedēļām norisināsies Malaizijā. Šajā sezonā piloti spēkosies 19 posmu garumā. F-1 debitēs posms Krievijā, kas notiks Sočos, savukārt noslēdzošajā posmā Abū Dabī piloti varēs saņemt dubultu punktu skaitu.

Komentāri