Marejs un Džokovičs tiksies Austrālijas atklātā čempionāta finālā, Mixnews.lv

Marejs un Džokovičs tiksies Austrālijas atklātā čempionāta finālā

фото

Sports | 2013. gada 25. janvārī plkst. 17:19

Austrālijas atklātā tenisa čempionāta vīriešu vienspēļu turnīra finālā piektdien iekļuva brits Endijs Marejs, tādējādi kļūstot par ATP ranga līdera, serba Novāka Džokoviča pretinieku.

Pusfināla cīņā ar trešo numuru izliktais Marejs ar rezultātu 6-4, 6-7 (5:7), 6-3, 6-7 (2:7), 6-2 uzvarēja sacensību otro raketi Rodžeru Federeru no Šveices.

Marejs un Džokovičs savā starpā sacentīsies otrajā "Grand Slam" turnīra finālā pēc kārtas. Finālspēle paredzēta svētdien.

Turnīra pusfinālā Marejs spēlēja ceturto reizi pēc kārtas. Pērn Marejs Austrālijas atklātajā čempionātā tika līdz pusfinālam, bet pirms tam viņš divas reizes piedzīvoja zaudējumu finālā.

Kopumā karjeras laikā brits "Grand Slam" turnīru finālus tagad sasniedzis sešas reizes, bet pie uzvaras sacensībās ticis tikai vienreiz, kad pagājušajā gadā triumfēja ASV atklātajā čempionātā.

Jau ziņots, ka pagājušo divu gadu Austrālijas atklātā čempionāta uzvarētājs Džokovičs pusfinālā ceturtdien pārliecinoši ar 6-2, 6-2, 6-1 uzvarēja ar ceturto numuru izlikto spāni Davidu Ferreru.

Džokovičs šogad cer kļūt par pirmo tenisistu vēsturē, kurš Austrālijas atklātajā čempionātā uzvarējis trīs reizes pēc kārtas.

_ foto: thetalentzone.co.uk_

Komentāri