KHL klubu vadītāji spriedīs par leģionāru limitu, Mixnews.lv

KHL klubu vadītāji spriedīs par leģionāru limitu

фото

Sports | 2014. gada 19. martā plkst. 12:50

Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) komandu vadītāji šodien tiekas, lai apspriestu līgas reglamentu nākamajām trim sezonām, raksta sovsport.ru.

Par galveno sarunu tēmu kļūs ļeģionāru limits. Jāatgādina, ka šobrīd Krieviju pārstāvošajos KHL klubos ir piecu ārzemju spēlētāju limits, savukārt ārvalstu klubiem, tostarp Rīgas "Dinamo", leģionāru limits nav noteikts.

Krievijas hokeja eksperts Sergejs Gimajevs norādījis, ka visam būtu jāpaliek tāpat, kā līdz šim: "Paplašināt limitu es negribētu, taču sašaurināt arī ne. Mums nav spēlētāju, no kā izvēlēties. Ja dos iespēju spēlēt jaunajiem hokejistiem, viņi savu vietu atradīs, pretējā gadījumā būs grūti parādīt kvalitatīvu hokeju."

"Šajā Gagarina kausa izcīņā, kura izvērsusies ļoti interesanta, ir liela intriga, raksturu cīņa, bet skaista hokeja ir maz. Notiek īstas cīņas, daudz spēka spēles. Taču, ja mēs samazināsim ārzemnieku skaitu, tad būs daudz tādu, kas māk tikai cīnīties un skriet," piebilda Gimajevs.

Pērn Krievijas Hokeja federācijas prezidents Vladislavs Tretjaks pauda viedokli, ka leģionāru skaitu vajadzētu samazināt līdz četriem, savukārt latviešu treneris Pēteris Skudra, kurš vada Ņižņijnovgorodas Torpedo uzskata, ka paplašinot viesspēlētāju skaitu, ieguvēji būs visi un veicinās KHL attīstību.

Komentāri