Latvijas hokeja izlase pirms pasaules čempionāta aizvadīs astoņas pārbaudes spēles, Mixnews.lv

Latvijas hokeja izlase pirms pasaules čempionāta aizvadīs astoņas pārbaudes spēles

фото

Sports | 2014. gada 20. martā plkst. 11:51

Gatavojoties maijā paredzētajam pasaules čempionātam hokejā, Latvijas izlase kopumā aizvadīs astoņas pārbaudes spēles, informē Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Latvijas izlase jau ceturto gadu piedalīsies Eiropas Hokeja izaicinājuma (EHC) turnīrā, kurā valstsvienība šoreiz spēkosies ar Somiju, Krieviju un Franciju.

Pirmais šo sacensību mačs tiks aizvadīts 10.aprīlī, kad izbraukumā būs jātiekas ar Somiju. Dienu vēlāk abas komandas tiksies atkārtoti.

Pārējās četras EHC spēles pirms pasaules čempionāta Latvija aizvadīs "Arēnā Rīga". Vispirms 18. un 19.aprīlī būs jātiekas ar Krieviju, bet 25. un 26.aprīlī gaidāma tikšanās ar Franciju.

Savukārt pēdējās pārbaudes spēles pirms gaidāmā pasaules čempionāta tiks aizvadītas Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā, kad no 1. līdz 3.maijam Latvijas izlase piedalīsies četru valstu pārbaudes turnīrā. Bez mājiniekiem slovākiem turnīrā piedalīsies vēl Lielbritānijas un Norvēģijas valstsvienības.

Kā pastāstīja LHF preses sekretārs Māris Gorbunovs, turnīrs Bratislavā sāksies no pusfināla izspēles, bet pēc tam norisināsies cīņa par pirmo un trešo vietu. Līdz ar to katra komanda sacensību ietvaros aizvadīs divus mačus.

Biļetes uz EHC spēlēm "Arēnā Rīga" no nākamās nedēļas būs pieejamas visās "Biļešu servisa" kasēs, kā arī internetā "www.bilesuserviss.lv".

Pasaules čempionāts Minskā risināsies no 9. līdz 25.maijam. Latvijas izlase tajā spēlēs vienā apakšgrupā ar Somiju, Krieviju, ASV, Šveici, Vāciju, Baltkrieviju un Kazahstānu.

Tā kā Latvijas izlase spēlēs vienā apakšgrupā ar sacensību saimnieci Baltkrieviju, tā savas spēles aizvadīs modernākajā hallē "Minsk-Arena", kas paredzēta 15 000 skatītāju.

Komentāri