Bokseris satrakojas preses konferencē un apgāž galdu, Mixnews.lv

Bokseris satrakojas preses konferencē un apgāž galdu

фото

Sports | 2014. gada 23. martā plkst. 14:12

Preses konferencē pirms 26.jūlijā Lielbritānijā gaidāmās boksa cīņas starp Taisonu Fjūriju (22-0,16KO) un Dereku Čisoru (20-4, 14KO) nav iztikts bez šova elementiem, par kuriem parūpējies allaž bravūrīgais Fjūrijs.

26.jūlijā bokseri aizvadīs revanša cīņu. Pirms trim gadiem, kad bokseri tikās pirmoreiz, uzvaru pēc punktiem izcīnīja Fjūrijs.

Kad Fjūrijs aicināts pateikt pāris vārdus par gaidāmo revanša cīņu, viņš izrāvis vienu mikrofonu, pēc tam ķēries pie otra un paziņojis, ka ir pasaules labākais bokseris un gaidāmajā cīņā Čisora viņam ir apnicis, tāpēc viņš gulēs uz ringa grīdas (citiem vārdiem – tiks nokautēts). Runas laikā Fjūrijs vairākkārt izmantojis lamuvārdus, bet pēc tam apgāzis priekšā esošo galdu.

Savukārt Čisora, kurš savulaik pats izcēlies ar līdzīgu rīcību, šoreiz par pretinieka darbībām un izteikumiem tikai pasmaidījis.

"Varbūt viņam pasniegt "Zelta Globusu"? Viņam ir nepieciešama reklāma, lai par viņu runātu. Tagad es kontrolēju savas emocijas, bet pirms diviem vai trim gadiem es jau vārtītos uz grīdas kopā ar Fjūriju. Taču es neesmu huligāns, esmu profesionāls sportists, un tāpēc esmu ļoti mierīgs. Pirmā cīņa, kurā zaudēju Fjūrijam, bija laba. Tagad viss būs savādāk. Viņš saka, ka nokautēs mani piektajā raundā, taču viņa rokās nav tāda spēka. Viņš nespēja mani nokautēt pirmajā cīņā, bet šoreiz es viņu nokautēšu pirmajā raundā," sacīja Čisora.

Komentāri