KHF prezidents: Znaroks ir pelnījis būt par izlases treneri, Mixnews.lv

KHF prezidents: Znaroks ir pelnījis būt par izlases treneri

фото

Sports | 2014. gada 28. martā plkst. 11:01

Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un treneris Oļegs Znaroks bijusi vienīgā kandidatūra uz Krievijas valstsvienības galvenā trenera amatu, piektdien preses konferencē paziņoja Krievijas Hokeja federācijas prezidents Vladislavs Tretjaks.

"Znaroks un "Dynamo" izlases labā ir izdarījuši daudz. Viņš izveidoja komandu, kura ir vienā no vadošajām pozīcijām valstī," sacīja Tretjaks. "Mūsu U-20 izlase ir stabilākā pasaulē – stabilāka par ASV, Somiju, Kanādu. Tāpēc pacentīsimies, lai šie puiši nepamestu Krieviju."

"Mēs vēl apspriežam līguma detaļas. Līgumu varam parakstīt kaut rīt. Viss būs kārtībā. Nekādu problēmu vai zemūdens akmeņu mums nav. Citu kandidatūru mums nemaz nebija. Šis cilvēks visu ir pierādījis ar savu darbu. Visu speciālistu kopējais viedoklis – Oļegs Znaroks ir pelnījis šo amatu," norādīja federācijas vadītājs.

"Nav svarīgi, kāda Znarokam ir pase (viņš ir Vācijas pilsonis – red.). Viņš runā krieviski, domā krieviski. Un dzimis Krievijā," uzsvēra Tretjaks.

Pats Znaroks norādīja, ka būs jāiegulda daudz darba, lai izlasi izveidotu par īstu komandu.

"Šis ir atbildīgs amats. Jāstrādā būs ļoti daudz. Es vēl neesmu neko izdarījis, bet mani jau grasās kritizēt. Taču esmu gatavs kritikai, ja tā ir pamatota. Maskavas "Dynamo" spēlētāju izlasē nebūs daudz. Komanda aizvadīja ne to labāko sezonu. Izveidot īstu komandu – tas ir ilgstošs process. Harijs Vītoliņš būs mans palīgs. Kauns par izlasi jums nebūs," Znaroka sacīto citē sovsport.ru.

Komentāri