Kovaļčuks gulsies zem skalpeļa un nepalīdzēs izlasei pasaules čempionātā, Mixnews.lv

Kovaļčuks gulsies zem skalpeļa un nepalīdzēs izlasei pasaules čempionātā

фото

Sports | 2014. gada 31. martā plkst. 19:12

Latvijas speciālista Oļega Znaroka trenētajai Krievijas hokeja valstsvienībai gaidāmajā pasaules čempionātā nepalīdzēs pazīstamais uzbrucējs Iļja Kovaļčuks, kuram tiks veikta operācija, ziņo LETA.

"Ārsti uzstāj uz operāciju celim saistībā ar savainojumu, ko guvu vēl sezonas gaitā," Kovaļčuks pavēstījis pēc tikšanās ar Znaroku.

"Visticamāk, operācija notiks jau piektdien Minhenē, bet pēc tās mani gaida rehabilitācijas periods."

"Tomēr esmu pārliecināts, ka jaunajam valstsvienības treneru štābam nākamajā olimpiskajā ciklā būs pa spēkam visnopietnākie uzdevumi," Kovaļčuks novēlēja veiksmi izlasei.

Kovaļčuks nupat aizvadītajā sezonā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Sanktpēterburgas "SKA" sastāvā regulārajā čempionātā un Gagarina kausā kopā piedalījās 55 spēlēs, kurās guva 19 vārtus un izpildīja 26 rezultatīvas piespēles.

Pats Znaroks izteicies, ka Kovaļčukam un citam pazīstamam uzbrucējam Aleksandram Radulovam, kurš pagaidām nevar spēlēt smadzeņu satricinājuma dēļ, durvis uz izlasi būs atvērtas vienmēr.

Pagaidām Krievijas izlasē iekļauti 36 hokejisti, kas visi spēlē KHL. Kā atzinis Znaroks, visiem šiem spēlētājiem ir cerības iekļūt valstsvienībā dalībai pasaules čempionātā.

Divas pārbaudes spēles pirms pasaules meistarsacīkstēm Krievija aizvadīs arī Rīgā, kad 18. un 19.aprīlī tiksies ar Latviju.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka ar Znaroku panākta vienošanās uz četru gadu olimpisko ciklu, bet viņa pirmais palīgs arī darbā ar izlasi nemainīgi būs Harijs Vītoliņš.

Pašlaik Znaroks neturpinās vadīt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Maskavas "Dinamo", kurā spēlē latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums. Komandu vadīs Vītoliņš, bet Znaroks paliks vienības tuvumā un būs tās konsultants.

Maijā Minskā gaidāmajā pasaules čempionātā Krievijas izlase spēlēs vienā apakšgrupā ar Latvijas valstsvienību, ar kuru Znaroks un Vītoliņš strādāja no 2006. līdz 2011.gadam.

Komentāri