Izvarošanā apsūdzētais Jemeļjaņenko izsludināts meklēšanā, Mixnews.lv

Izvarošanā apsūdzētais Jemeļjaņenko izsludināts meklēšanā

фото

Sports | 2014. gada 2. aprīlī plkst. 12:17

Pazīstamais krievu cīkstonis Aleksandrs Jemeļjaņenko, kuru tur aizdomās par savas mājkalpotājas izvarošanu un viņas pases zādzību, izsludināts federālajā meklēšanā, vēsta echo.msk.ru.

Jemeļjaņenko izsludināts meklēšanā, jo neieradās uz nopratināšanu, tādējādi, visticamāk, slēpjas. Izmeklēšanas pārstāvis Vladimirs Markins atzina, ka tuvākajā laikā cīkstonim tiks izvirzīta oficiāla apsūdzība un viņam draud reāls cietumsods.

Sportista advokāts savukārt paziņojis, ka neko nezina par to, ka viņa aizstāvāmais izsludināts meklēšanā. Viņš informāciju no izmeklētājiem par to nav saņēmis.

Izmeklētāji uzskata, ka naktī uz 3. martu Jemeļjaņenko izvaroja sievieti, kura uzkopa viņa dzīvokli. Pēc tam viņš no somas nolaupījis sievietes pasi. Sportista advokāts uzstāj uz to, ka "seksuāls sakars bijis pēc abpusējas vienošanās".

Interesanti, ka sākotnēji 26 gadus vecā Poļina Stepanova vērsās policijā ar iesniegumu, ka Jemeļjaņenko viņu izvairojis, bet pēc tam no pretenzijām atteicās. Tiesa, iesniegumu viņa nevar paņemt atpakaļ, jo izvarošana ir pārāk smags noziegums. Ja sieviete nesniegtu liecības, viņu varētu saukt pie atbildības par neslavas celšanu un maldināšanu.

Pēdējo gadu laikā Jemeļjaņenko vairākkārt iekūlies dažādās nepatikšanās un daudzos gadījumos tas noticis pēc alkohola lietošanas. Piemēram, pērnā gada oktobrī cīkstoni apsūdzēja kāda pensionāra piekaušanā, bet vēlāk pensionārs atteicās no sava iesniegumu un salīga mieru ar Jemeļjaņenko. Arī cīkstoņa profesionālā karjera (karjeras bilance: 23 uzvaras, 7 zaudējumi) šobrīd vairāk atgādina amerikāņu kalniņus – uzvaras mijas ar zaudējumiem. Aleksandrs ir par visu laiku izcilāko cīkstoni uzskatītā Fjodora Jemeļjaņenko (39-4) jaunākais brālis.

Komentāri