Jemeļjaņenko upure atklāj faktus par izvarošanu, Mixnews.lv

Jemeļjaņenko upure atklāj faktus par izvarošanu

фото

Sports | 2014. gada 3. aprīlī plkst. 14:06

Krievu cīkstoņa Aleksandra Jemeļjaņenko izvarošanas upure Poļina Stepanova paziņojusi, ka neatkāpsies no savas prasības.

Kanāla "LifeNews" ēterā sieviete pastāstījusi, kas galu galā noticis naktī uz 3.martu Jemeļjaņenko dzīvoklī.

"Mana draudzene par mājkalpotāju strādā jau četrus gadus. Todien viņa man lūdza viņu aizvietot. Es nezināju, kas tas ir par klientu. Tā bija mana pirmā darba diena pie viņa. Jemeļjaņenko piezvanīja manai draudzenei un palūdza uzkopt dzīvokli, bet viņa bija citā darbā, tāpēc pateica, ka atsūtīs mani," atklāja Stepanova.

Kā stāsta Stepanova, viņas draudzene apgalvo, ka attiecībā pret viņu Jemeļjaņenko neko tamlīdzīgu nav atļāvies.

"Viņa nezina, kāpēc viņš tā rīkojās. Ar viņu cīkstonis vienmēr uzvedās normāli," norādīja cietusī.

Stepanova neslēpa, ka negrasās apstāties un darīs visu, lai izvarotājs tiktu sodīts un saņemtu reālu cietumsodu.

"Viņš izvaroja mani un visu filmēja telefonā. Gribu, lai viņu sodītu pēc visas likuma bardzības. Gribu, lai viņam piespriež tik daudz, cik pieprasīs apsūdzība," piebilda mājkalpotāja.

Cietušās advokāts Aleksandrs Kabanovs uzskata, ka Jemeļjaņenko varētu būt psihiska rakstura problēmas.

"Aleksandrs ir profesionāls cīkstonis un droši vien pārdzīvojis ne vienu vien smadzeņu satricinājumu. Tas varētu būt ietekmējis viņa psihisko stāvokli. Turklāt tajā dienā, pēc visa spriežot, viņš bija dzērumā. Visas šīs lietas kopā viņu arī pamudināja uz to, ko viņš izdarīja," sacīja advokāts.

Tāpat advokāts Kabanovs norādīja, ka tiesībsargājošās iestādes nesteidzās rīkoties, kad cietusī meitene vērsās pēc palīdzības.

"Krimināllietu ierosināja tikai tāpēc, ka Poļina vērsās pie juristiem. Policisti jūtami bremzēja lietu. Viņiem vajadzēja ierasties notikuma vietā, sastādīt protokolu un veikt operatīvās izmeklēšanas darbības. Viņi to neizdarīja," piebilda Kabanovs.

2.aprīlī Aleksandrs Jemeļjaņenko tika izsludināts meklēšanā. Tas noticis pēc tam, kad cīkstonis neieradies uz nopratināšanu.

Izmeklētāji uzskata, ka naktī uz 3. martu Jemeļjaņenko izvaroja sievieti, kura uzkopa viņa dzīvokli. Pēc tam viņš no somas nolaupījis sievietes pasi. Sportista advokāts uzstāj uz to, ka "seksuāls sakars bijis pēc abpusējas vienošanās".

Pēdējo gadu laikā Jemeļjaņenko vairākkārt iekūlies dažādās nepatikšanās un daudzos gadījumos tas noticis pēc alkohola lietošanas. Piemēram, pērnā gada oktobrī cīkstoni apsūdzēja kāda pensionāra piekaušanā, bet vēlāk pensionārs atteicās no sava iesnieguma un salīga mieru ar Jemeļjaņenko.

Arī cīkstoņa profesionālā karjera (karjeras bilance: 23 uzvaras, 7 zaudējumi) šobrīd vairāk atgādina amerikāņu kalniņus – uzvaras mijas ar zaudējumiem. Aleksandrs ir par visu laiku izcilāko cīkstoni uzskatītā Fjodora Jemeļjaņenko jaunākais brālis.

Komentāri