Znaroks hokejistus izraudzīsies arī pēc viņu rakstura īpašībām, Mixnews.lv

Znaroks hokejistus izraudzīsies arī pēc viņu rakstura īpašībām

фото

Sports | 2014. gada 4. aprīlī plkst. 14:23

Latvijas hokeja speciālists Oļegs Znaroks spēlētājus Krievijas izlasei izraudzīsies ne tikai pēc viņu prasmēm laukumā, bet arī pēc rakstura iezīmēm, ziņo LETA.

Aizvadītajā nedēļā Znaroks tika apstiprināts par Krievijas izlases galveno treneri, pametot darbu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandā Maskavas "Dinamo", ko turpinās viņa asistents Harijs Vītoliņš.

"Katrs hokejists tiks pie iespējas sevi pierādīt. Nedalām viņus konkrētās līgās - Nacionālajā hokeja līgā (NHL) vai KHL," sacījis Znaroks. "Kandidātus spēlēšanai valstsvienībā izraudzīsim pēc viņu gribasspēka, rakstura un prasmēm. Tas man ir svarīgāk nekā vieta, kur hokejists spēlē."

Znaroks pavēstījis, ka Krievijas izlases iepriekšējais galvenais treneris Zinetula Biļaļetdinovs savas darbības laikā ievācis plašu informāciju par NHL spēlējošiem hokejistiem, turklāt Krievijas Hokeja federācijas prezidents Vladislavs Tretjaks tuvākajā laikā grasoties doties uz Ziemeļameriku.

Marta sākumā no Krievijas valstsvienības galvenā trenera amata tika atbrīvots Biļaļetdinovs, kura vadībā komanda piedzīvoja zaudējumu jau Soču olimpisko spēļu ceturtdaļfinālā, lai gan tika uzskatīta par reālu medaļu pretendenti.

Divas pārbaudes spēles pirms pasaules meistarsacīkstēm Krievija aizvadīs arī Rīgā, kad 18. un 19.aprīlī tiksies ar Latviju.

Pasaules čempionāts Minskā risināsies no 9. līdz 25.maijam. Krievijas izlase tajā spēlēs vienā apakšgrupā ar Somiju, Latviju, ASV, Šveici, Vāciju, Baltkrieviju un Kazahstānu.

Komentāri