Brīnums: Šumahers sāk uzvarēt komu!, Mixnews.lv

Brīnums: Šumahers sāk uzvarēt komu!

фото

Sports | 2014. gada 4. aprīlī plkst. 14:33

F-1 pilotu Mihaēlu Šumaheru, kurš kopš pērnā gada decembra guļ komā un janvāra beigās sāka no tās tikt modināts, piektdien, 4.aprīlī, parādījis "apziņas un pamošanās pazīmes", raksta "kasjauns.lv".

Šādus cerīgus jaunumus piektdien paziņoja Mihaela Šūmahera menedžere. Ir apritējušas 95 dienas, kopš sportists guļ mākslīgi izraisītā komā.

Šūmahera veselības stāvoklī jūtams progress, jo viņš brīžiem ir pie samaņas un pamodies no komas, sacīja Kēma, pēc autosportista ģimenes lūguma sīkākas detaļas gan neatklājot. Šūmahers joprojām atrodas slimnīcā Grenoblē, kur viņam tiek nodrošināta augstākā līmeņa ārstu aprūpe. Kēma sacīja, ka ģimene joprojām ir pārliecināta par Šūmahera atlabšanu.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka 45 gadus vecais Šūmahers decembra izskaņā, slēpojot Francijas kūrortā Meribelā, piedzīvoja kritienu un atsita galvu pret akmeni, kā rezultātā tika gūta nopietna galvas trauma. Kopš tā laika viņš Grenobles slimnīcā atradies komā, lai gan viņa stāvoklis pēdējā laikā bija nemainīgi stabils. Sportists zaudējis 26 kilogramus svara un šobrīd sver vien 50 kilogramus.

Iepriekš vairāki ārsti apgalvoja, ka no komas Šūmahers nepamodīsies nekad, jo smadzeņu bojājumi ir pārāk nopietni. Savukārt citi uzskata, ka pamostoties no komandas, sportistam draud paralīze un runas spēju zaudēšana.

Komentāri