Sieviešu skrējiena organizatori meklē brīvprātīgos , Mixnews.lv

Sieviešu skrējiena organizatori meklē brīvprātīgos

фото

Sports | 2014. gada 9. aprīlī plkst. 09:55

Līdz 15.aprīlim ikviens interesents aicināts pieteikties brīvprātīgo darbam "Sieviešu skrējiena" ietvaros. "Sieviešu skrējiens" nu jau otro gadu notiks 1.maijā, Mežaparkā, pulcējot dalībnieces 7 km iešanā un skriešanā, kā arī bērnus - bērnu skrējienā.

Brīvprātīgajiem palīgiem šī būs lieliska iespēja gūt pieredzi liela pasākuma organizēšanā, atrast jaunus draugus un veidot kontaktus, kļūstot par daļu no dinamiskas un sportiskas pasākuma organizētāju komandas.

фото

Pasākuma organizētāji uzsver, ka brīvprātīgajiem palīgiem ir īpaša loma skrējiena veiksmīgas norises nodrošināšanā. Tieši brīvprātīgie palīgi rūpēsies par daudzo "Sieviešu skrējiena" dalībnieču labsajūtu, sniedzot atbalstu un rūpējoties par kvalitatīvu pasākuma norisi pat vissīkākajās detaļās.

Lai gan skrējiens notiks 1.maijā, brīvprātīgo atbalsts un iesaiste plānota arī citās aktivitātēs, gatavojoties skrējienam. Brīvprātīgo darbs pirms 1.maija ietvers Sieviešu skrējiena dalībnieču starta dokumentu komplektēšanu un dalību skrējiena EXPO pasākumā.

Savukārt skrējiena dienā brīvprātīgie darbosies gan reģistrācijas teltī, gan kā trases tiesneši – regulējot dalībnieku plūsmu, gan strādās dalībnieču atsvaidzināšanās punktā, uzraugot, lai dalībniecēm būtu iespējams saņemt atspirdzinājumus sacensību laikā, kā arī nodrošinās mantu glabātuves darbu.

Daļa no brīvprātīgajiem darbosies skrējiena finiša zonā, pasniedzot dalībniecēm finiša pakas un medaļas bērnu skrējiena dalībniekiem.

Brīvprātīgajam, kas vēlas darboties skrējiena aktivitātēs jābūt motivētam, komunikablam un atbildīgam, spējīgam strādāt individuāli un komandā, ieklausīties skrējiena dalībnieču jautājumos un atbildēt uz tiem.

Komentāri