Motosporta menedžere: Ir brīži, kad Šūmahers nāk pie samaņas, Mixnews.lv

Motosporta menedžere: Ir brīži, kad Šūmahers nāk pie samaņas

фото

Sports | 2014. gada 14. aprīlī plkst. 20:23

Septiņkārtējais Pirmās formulas (F-1) pasaules čempions Mihaels Šūmahers joprojām turpina lēno atmošanās procesu no komas, tomēr tajā arī tagad ir vērojamas nelielas atveseļošanās pazīmes, ziņo LETA-AFP.

"Ir īsi brīži, kad viņš nāk pie samaņas. Šūmahers demonstrē nelielas progresa pazīmes," izteikusies motosporta leģendas menedžere Sabīne Kēma. "Ir brīži, kad viņš ir nomodā vai pat pie samaņas, un tas mūs ļoti priecē un iedrošina."

"Es neesmu ārsts, taču no medicīniskā viedokļa ir atšķirība starp atrašanos nomodā un pie samaņas. Otrais stāvoklis nozīmē, ka viņš spēj komunicēt ar apkārtējo vidi," skaidro menedžere, plašākas detaļas gan neatklājot.

Šūmahera atmodināšanas process tika sākts jau janvāra pēdējās dienās. Nav paredzams, cik šis process būs ilgs.

Pie katras iespējas kontaktēšana ar Šūmaheru tiek maksimāli limitēta, bet prognozes par viņa veselības stāvokli galvas traumu rakstura dēļ nav iespējas izteikt.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka 45 gadus vecais Šūmahers decembra izskaņā, slēpojot Francijas kūrortā Meribelā, piedzīvoja kritienu un atsita galvu pret akmeni, kā rezultātā tika gūta nopietna galvas trauma. Kopš tā laika viņš Grenobles slimnīcā, Francijā, atradies mākslīgi radītā komā.

Šūmahers karjeras laikā septiņas reizes triumfējis F-1 čempionātā, kas ir visu laiku labākais sasniegums. Divus čempiona titulus viņš izcīnīja, braucot "Benetton" vienībā, bet piecus ieguva, pārstāvēdams "Ferrari".

Pirmo reizi Šūmahers no F-1 aizgāja 2006.gadā, bet 2010.gadā atgriezās, lai trīs sezonas aizvadītu "Mercedes" komandā, kur vērā ņemamus panākumus gan neguva.

Savas karjeras laikā Šūmahers sacīkstēs triumfējis 91 reizi.

Komentāri