Baltijas valstīs sākas akcija UZDRĪKSTIES:VAIRĀK! , Mixnews.lv

Baltijas valstīs sākas akcija UZDRĪKSTIES:VAIRĀK!

фото

Sports | 2014. gada 24. aprīlī plkst. 07:54

Šonedēļ vienlaikus visās trijās Baltijas valstīs sākās "Rexona" aktīva dzīvesveida akcija "UZDRĪKSTIES:VAIRĀK!", kuras galvenā vēstnese Latvijā ir panākumiem bagātā autosportiste Karlīne Štāla. Pasākuma mērķis ir motivēt sabiedrību pievērsties sportiskākam dzīvesveidam un pārkāpt pāri iedomātajām robežām.

Akcijas ietvaros cilvēki no visas valsts tika aicināti iesūtīt savus pieteikumus, lai kļūtu par vienu no deviņiem izvēlētajiem kampaņas dalībniekiem. Viņiem visiem divu nedēļu garumā jānēsā speciālas aproces, kas mērīs cilvēka ikdienas aktivitāti, miega ilgumu un uztura kvalitāti.

Latvijā "Rexona" izvēlētie vēstneši ir daivinga instruktors Mareks Lielbārdis, apģērbu dizainere Dana Šeļmanova-Pleša, sportiskā tirdzniecības eksperte Lelde Grāvīte, komandas veidošanas treneris Māris Resnis, mērķtiecīgā un aktīvā revidente no Rīgas Linda Laura, autoeksperts Normunds Stilve, policiste no Valmieras Madara Reča, motosportists Kaspars Svīkulis, kā arī ofisa menedžere, pasākumu organizētāja un pilnas slodzes māmiņa Elīne Berķe.

Tie ir dažādu profesiju pārstāvji, līdz ar to akcijas laikā būs interesanti sekot līdzi šo cilvēku ikdienai un pārliecināties, vai vidējais latvietis ir pasīvs birojā un mājās sēdētājs, vai tomēr aktīvs un pozitīvi noskaņots cilvēks.

"Rexona" kampaņa "UZDRĪKSTIES:VAIRĀK" vienlaicīgi tiek organizēta visās trijās Baltijas valstīs un norisināsies līdz 22.jūnijam. Tās ietvaros paredzētas dažādas sociālās aktivitātes un aktīva un sportiska dzīvesveida veicināšana, mudinot cilvēkus novērtēt savas spējas un uzdrīkstēties darīt vairāk.

Komentāri