Titulētais Kļičko gatavs boksēties vēl 10 gadus, Mixnews.lv

Titulētais Kļičko gatavs boksēties vēl 10 gadus

фото

Sports | 2014. gada 23. aprīlī plkst. 19:33

Ukrainas smagā svara bokseris Vladimirs Kļičko gatavs kāpt ringā vēl desmit gadus, ziņo LETA-AFP.

Šobrīd 38 gadus vecajam Kļičko šajā nedēļas nogalē pret austrālieti Aleksu Līpaju jāaizstāv savas Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF), Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) un Pasaules Boksa asociācijas (WBA) čempiona jostas.

"Nesen man palika 38 gadi, taču tas ir tikai cipars," izteicies Kļičko. "Vēl joprojām esmu izsalcis pēc panākumiem un esmu labāks nekā iepriekš. Pirms pāris gadiem domāju, ka vairs nespēju kļūt labāks. Vēlos turpināt boksēties vēl desmit gadus."

"Pieredzes, atlētiskuma, tehnikas un stratēģijas apvienojums padarījis mani par pilnīgu profesionāli," paudis Kļičko.

Kļičko, kurš pēdējo zaudējumu cieta pirms desmit gadiem, par pasaules čempionu kļuva 2006.gadā. Ja viņš nedosies pensijā, Ukrainas bokseris pārspēs leģendārā amerikāņa Džo Lūisa rekordu, kurš smagsvaru čempions bija 12 gadus. Lai sasniegtu šo rekordu, Kļičko nepieciešams boksēties vēl četrus gadus.

Kļičko karjeras laikā piedalījies 64 cīņās, triumfējot 61 no tām, turklāt 51 panākumu izcīnījis ar nokautu.

Pašlaik 34 gadus vecais Līpajs ir obligātais pretendents uz WBO čempiona jostu. Viņš karjeras laikā aizvadījis 37 cīņas, kurās gūtas 30 uzvaras (24 ar nokautu) un piedzīvoti četri zaudējumi.

Austrāliešu bokseris jau pavēstījis, ka gatavojas karam ar Kļičko un grasās mājās pārvest visas viņa jostas.

Komentāri