Hokeja fani šokā: Latvijas-Krievijas spēlēs aizliedz ienest Ukrainas karogus, Mixnews.lv

Hokeja fani šokā: Latvijas-Krievijas spēlēs aizliedz ienest Ukrainas karogus

фото

Sports | 2014. gada 23. aprīlī plkst. 22:23

Latvijas un Krievijas pārbaudes spēlēs aizvadītajās nedēļas nogalē liegts ienest Ukrainas un Lietuvas karogus. Tas pamatīgi saniknojis hokeja fanus, kuri piedzīvojuši nepatīkamus mirkļus, bez tam arī Lietuvas vēstnieks pieprasījis paskaidrojumus par situāciju Latvijas Hokeja federācijai, trešdien ziņo LNT.

Kā norāda LNT, piektdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas "Dinamo" līdzjutējiem apsargi centušies atņemt karogus. Līdzjutēji norādīja, ka agrāk nekas tāds netika piedzīvots ne Rīgā, ne pat Baltkrievijā. Kā LNT atzinis līdzjutējs Jānis Barkāns, viņš pat Baltkrievijā ne ar ko tādu nav saskāries.

Savukārt Latvijas Hokeja federācija norādījusi, ka rīkojusies saskaņā ar Drošības policijas (DP) norādījumiem. Federācijas pārstāvis Mārtiņš Pagodkins pavēstīja, ka DP parādījas informācija, ka arēna ir mīnēta, kā arī bijuši citi apdraudējumi, tāpēc karogus liegts ienest drošības nolūkos.

Tāpat lietuvieši Normunds un Nauris devušies uz Latvijas un Krievijas spēli, līdzi ņemot Lietuvas karogu, taču no tā palūgts atbrīvoties. LNT vēsta, ka Lietuvas vēstnieks aicinājis hokeja federācijai izskaidrot notikušo, taču atbildi vēl nav saņēmis.

Savukārt Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans TV3 ziņām trešdien pauda pārsteigumu par šādu situāciju, pieļaujot, ka tā bijusi personīga apsardzes izvēle.

Savukārt policijas pārstāvji TV3 norādīja, ka atbildība par notikušo jāuzņemas rīkotājiem.

Foto: dinamoriga.eu

Komentāri