Brīnums: Šūmahers atmodies no komas un atpazinis sievu!, Mixnews.lv

Brīnums: Šūmahers atmodies no komas un atpazinis sievu!

фото

Sports | 2014. gada 25. aprīlī plkst. 16:16

Mihaels Šūmahers atmodies no komas un atpazinis savu sievu, raksta ārvalstu mediji.

Kā paziņojusi viņa menedžere Sabīna Kema, Šūmahera atmošanās no komas norit nevienmērīgi, sportists brīžiem atmostas un tad atkal iekrīt komā. Tomēr menedžere izsaka cerības, un piebilst, ka nevar paziņot neko vairāk, jo "ciena Šūmahera personīgo dzīvi".

Tiek ziņots, ka brīdī, kad sportists pats spēs atbildēt žurnālistiem, viņa pārtrauks komentēt Šūmahera veselības stāvokli.

Portāls Mixnews.lv jau rakstīja, ka Šūmahera atmodināšanas process tika sākts jau janvāra pēdējās dienās. Nav paredzams, cik šis process būs ilgs.

Kā zināms, 45 gadus vecais Šūmahers decembra izskaņā, slēpojot Francijas kūrortā Meribelā, piedzīvoja kritienu un atsita galvu pret akmeni, kā rezultātā tika gūta nopietna galvas trauma. Kopš tā laika viņš Grenobles slimnīcā, Francijā, atradies mākslīgi radītā komā, no kuras jau kādu laiku tiek modināts.

Šūmahers karjeras laikā septiņas reizes triumfējis F-1 čempionātā, kas ir visu laiku labākais sasniegums. Divus čempiona titulus viņš izcīnīja, braucot "Benetton" vienībā, bet piecus ieguva, pārstāvēdams "Ferrari".

Pirmo reizi Šūmahers no F-1 aizgāja 2006.gadā, bet 2010.gadā atgriezās, lai trīs sezonas aizvadītu "Mercedes" komandā, kur vērā ņemamus panākumus gan neguva. Savas karjeras laikā Šūmahers sacīkstēs triumfējis 91 reizi.

Komentāri