Rīgā darbojas jau sešas publiskās slidotavas, Mixnews.lv

Rīgā darbojas jau sešas publiskās slidotavas

фото

Sports | 2013. gada 30. janvārī plkst. 07:48

Papildus piecām jau esošajām slidotavām, kuras darbu sāka pērnā gada nogalē, Rīgā atvērta slidotava Ķengaragā, pie jaunatklātā stadiona Maskavas ielā 273, tādējādi patlaban Rīgā ir nodrošināta iespēja slidot jau sešās publiskajās slidotavās, kuru darbību nodrošina Rīgas pašvaldība, informēja Rīgas domē.

Slidotavā Maskavas ielā 273 iespēja slidot ir katru dienu no plkst.6 līdz plkst.22. Pie slidotavas izveidota arī slēpošanas trase, turklāt skolēniem, organizējot sporta stundu norisi minētajā stadionā, pieejams arī inventārs.

Dabīgā ledus slidotavas šogad Rīgā darbojas reģionālajā sporta centrā "Sarkandaugava" pie bērnu un jauniešu centra "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24, pie Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas Saharova ielā 24, pie Anniņmuižas vidusskolas Kleistu ielā 14, pie Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas Parādes ielā 5c, kā arī Rīgas ziemas sporta un atpūtas parkā Uzvaras bulvārī 15.

Rīgas ziemas sporta un aktīvās atpūtas parkā, kā katru gadu, ikvienam ir pieejama arī slēpošanas trase un inventāra nomas punkts. Slēpošanas trase un inventāra nomas punkts darbojas arī reģionālajā sporta centrā "Sarkandaugava".

foto: riga24.lv

Komentāri