"Ventspils" basketbolisti Eiropas Izaicinājuma kausa spēlē sagrauj Rumānijas klubu "Gaz Metan Medias", Mixnews.lv

"Ventspils" basketbolisti Eiropas Izaicinājuma kausa spēlē sagrauj Rumānijas klubu "Gaz Metan Medias"

фото

Sports | 2013. gada 29. janvārī plkst. 21:45

Latvijas basketbola komanda "Ventspils" otrdien tika pie pirmās uzvaras Eiropas Izaicinājuma kausa otrā posma jeb "Top16" sacensībās. Trešās kārtas spēlē ventspilnieki ar rezultātu 96:64 (29:16, 23:17, 22:14, 22:17) savā laukumā uzvarēja "Gaz Metan Medias" komandu no Rumānijas.

"Ventspils" sastāvā pa 14 punktiem guva Folerins Kempbels un Mārtiņš Meiers, kurš arī izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, 13 punktus pievienoja Sandis Valters, bet ar 12 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām palīdzēja Mārtiņš Laksa. Tikmēr Rumānijas komandā 14 punktus guva Kails Šilohs.

Kā ziņots, pēc ļoti veiksmīgi aizvadīta pirmā posma, kurā tika uzvarēts visās sešās spēlēs, "Top16" sacensības ventspilnieki bija iesākuši neveiksmīgāk un pirmajās divās cīņās piedzīvoja divas neveiksmes.

Ventspilnieki vispirms ar rezultātu 78:80 zaudēja Somijas vienībai Joensū "Kataja", kas tika uzskatīta par potenciālo I apakšgrupas pastarīti, bet pirms nedēļas savā laukumā ar 81:86 piekāpās vienai no spēcīgākajām Turcijas vienībām Karšijakas "Pinar".

I apakšgrupas kopvērtējumā vadībā ar divām uzvarām divās spēlēs atrodas Karšijakas "Pinar", bet Gaz Metan Medias", Joensū "Kataja" un "Ventspils" vienībām ir pa vienam panākumam.

Arī nākamo Eiropas Izaicinājuma kausa spēli ventspilnieki aizvadīs savā laukumā, kad tiksies ar "Kataja" vienību, bet pēc tam "Top16" turnīru noslēgs ar diviem izbraukuma mačiem.

foto: bkventspils.lv

Komentāri