Latvijas hokeja izlase tiekas ar Slovākiju, Mixnews.lv

Latvijas hokeja izlase tiekas ar Slovākiju

фото

Sports | 2014. gada 1. maijā plkst. 14:03

Latvijas hokeja izlase priekšpēdējā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta ceturtdien Bratislavā tiekas ar Slovākijas izlasi, ziņo LETA.

Cīņa sāksies pl.20 pēc Latvijas laika. To tiešraidē būs iespējams vērot Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālā.

Bratislavā notiks trīs komandu pārbaudes turnīrs, tāpēc piektdien savā pēdējā pārbaudes spēlē Latvija samēros spēkus ar Norvēģiju.

Mačs ar Slovākiju Latvijai būs pirmais šajā sagatavošanās ciklā, kurā palīdzēs galvenais treneris Teds Nolans, kā arī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) spēlējošie Zemgus Girgensons un Kristers Gudļevskis.

Latvijas izlase uz Slovākiju devusies 26 spēlētāju sastāvā. Mājās palikuši vārtsargs Elvis Merzļikins, aizsargs Mārtiņš Porejs, kā arī uzbrucēji Koba Jass, Miķelis Rēdlihs, Roberts Jekimovs un Ronalds Ķēniņš, kurš ir saaukstējies.

Zīmīgi, ka nesen kronētajam Šveices čempionam Ķēniņam izlases treniņiem bija plānots pievienoties vien otrdien, tomēr to neizdevās pilnvērtīgi paveikt.

Pirmās sešas pārbaudes spēles Latvija aizvadīja Eiropas Hokeja izaicinājuma (EHC) turnīrā. Latvijas izlase vispirms izbraukumā divreiz ar 1:5 zaudēja Somijai, turpinājumā tā vispirms savā laukumā ar 2:3 zaudēja, bet pēc tam ar 1:0 uzvarēja Latvijas speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Krieviju. Savukārt pagājušās nedēļas nogalē ar 2:1 un 6:3 divreiz tika pārspēta Francija.

Pasaules čempionāts Minskā risināsies no 9. līdz 25.maijam. Latvijas izlase tajā spēlēs vienā apakšgrupā ar Somiju, Krieviju, ASV, Šveici, Vāciju, Baltkrieviju un Kazahstānu.

Latvijas hokeja izlases sastāvs pārbaudes turnīram Bratislavā: vārtsargi - Edgars Masaļskis, Kristers Gudļevskis, Ivars Punnenovs; aizsargi - Artūrs Kulda, Georgijs Pujacs, Kristaps Sotnieks, Rodrigo Laviņš, Guntis Galviņš, Jēkabs Rēdlihs, Jānis Jaks, Māris Jass, Agris Saviels;

uzbrucēji - Zemgus Girgensons, Miks Indrašis, Kaspars Daugaviņš, Herberts Vasiļjevs, Mārtiņš Cipulis, Aleksandrs Ņiživijs, Andris Džeriņš, Gints Meija, Kaspars Saulietis, Roberts Lipsbergs, Māris Bičevskis, Juris Štāls, Armands Bērziņš, Roberts Bukarts.

Komentāri