Smagi cietusī frīstaila slēpotāja Komisarova atgriezusies Krievijā, Mixnews.lv

Smagi cietusī frīstaila slēpotāja Komisarova atgriezusies Krievijā

фото

Sports | 2014. gada 2. maijā plkst. 18:54

Krievijas frīstaila slēpotāja Marija Komisarova, kura Soču olimpisko spēļu treniņu laikā lauza mugurkaulu, no Vācijas atgriezusies Krievijā, lai turpinātu rehabilitācijas procesu, ziņo LETA-REUTERS.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka 23 gadus vecā sportiste uzreiz pēc smagā kritiena tika nogādāta mediķu aprūpē, bet vēlāk tika secināts, ka krieviete lauzusi vairākus mugurkaula skriemeļus, tāpēc viņai nekavējoties tika veikta operācija turpat tuvējā Krasnajas Poļanas slimnīcā.

Sportiste tika pakļauta sešas ar pusi stundas ilgai operācijai, kas bija veiksmīga. Pēc tam viņa tālākai ārstniecībai tika nogādāta uz slimnīcu Minhenē, Vācijā, kur krieviete tika pakļauta vēl vienai operācijai, bet pēcāk uzsāka rehabilitācijas procesu.

Vēlāk Komisarova savā sociālās vietnes "Instagram" profilā pavēstīja, ka zem jostasvietas nejūt savu ķermeni, viņas paralīzi apstiprināja arī ārsti. Tomēr šobrīd sportiste turpinās iziet rehabilitācijas kursus Krievijā, lai pēc iespējas sekmīgāk atlabtu no paralīzes.

"Vācijā viņai tika pielāgota speciāla atveseļošanās programma, kuru kontrolēja vācu un krievu ārsti. Tuvākajā laikā Maskavā mediķi lems par turpmākajiem lēmumiem Komisarovas atlabšanas procesā," atzinis Krievijas Frīstaila federācija (FFR) pārstāvis Mihails Veržba.

Jau iepriekš līdzjūtību par notikušo izteica Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs, bet sportisti klātienē slimnīcā apmeklēja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Soču olimpisko spēļu laikā slēpotāju un snovbordistu trasēs norisinājās vairāki negadījumi, kuros savainojumus guva vairāku valstu sportisti.

Komentāri