No pirmdienas sāks tirgot biļetes uz atsevišķām PČ hokejā spēlēm Helsinkos, Mixnews.lv

No pirmdienas sāks tirgot biļetes uz atsevišķām PČ hokejā spēlēm Helsinkos

фото

Sports | 2013. gada 31. janvārī plkst. 18:30

No pirmdienas, 4.februāra, hokeja līdzjutēji internetā varēs sākt iegādāties biļetes uz atsevišķām spēlēm pasaules čempionātā (PČ) hokejā Helsinkos, kur spēlēs arī Latvijas izlase, ziņo BNS, atsaucoties uz čempionāta organizatoru sniegto informāciju.

Līdz šim biļetes varēja iegādāties paketēs uz vairākām spēlēm. PČ Somijas orgkomitejas ģenerālsekretārs Mati Nurminens norādīja, ka lielāko interesi par biļešu iegādi uz atsevišķām spēlēm izrādījuši līdzjutēji no citām valstīm.

Biļetes maksās sākot no 10 eiro pieaugušajiem, bet bērniem līdz 12 gadiem lētākās biļetes maksās sākot no pieciem eiro. Biļešu cena būs atkarīga no tā, kādas komandas tiksies, un sēdvietu kategorijas.

Ceļojuma aģentūras "Travel Art" valdes priekšsēdētāja Inese Krūmiņa aģentūrai BNS pastāstīja, ka uz lielāko daļu no Latvijas izlases spēlēm biļetes maksās 19 eiro par otro kategoriju un 39 eiro par pirmo kategoriju, bet bērnu biļetes maksās deviņus eiro. Izņēmums būs divas Latvijas izlases spēles pret Krieviju un Somiju, par kurām ir lielāka interese. Uz spēli ar Krieviju biļetes maksās 59 un 79 eiro, bet pret Somiju – 79 un 99 eiro. Visām cenām vēl jāpieskaita nodoklis, kas tiek aprēķināts, iegādājoties biļetes.

Tāpat kā citus gadus ceļojumu aģentūra "Travel Art" organizēs Latvijas hokeja līdzjutēju kolektīvus braucienus uz čempionātu, piedāvājot dažādus braucienu ilgumus. "Līdzjutēji pēc saviem ieskatiem var izvēlēties apmeklēt vienu vai vairākas spēles. Apmeklējot Latvijas spēles pret Krieviju un Vāciju, brauciens tiks organizēts tā, lai nebūtu jākavē neviena darbdiena. Tiek piedāvāti braucienu arī uz trim vai četrām pirmajām Latvijas izlases spēlēm," informēja Krūmiņa.

Biļetes ir pieejamas uz visām spēlēm, taču, piemēram, uz Latvijas un Vācijas spēli to skaits vairs nav pārāk liels, jo šīs spēles biļetes tika tirgotas kopā ar Somijas–Austrijas spēles ieejas kartēm, kuras jau krietnā skaitā iepirkuši mājinieku atbalstītāji.

Interese par pasaules čempionāta apmeklēšanu Latvijas hokeja līdzjutēju vidū ir jūtama, taču situācija varētu mainīties pēc olimpiskā kvalifikācijas turnīra, kurā Latvijas izlase cīnīsies par ceļazīmi uz 2014.gada olimpiskajām spēlēm Sočos, sprieda "Travel Art" pārstāve.

PČ otro gadu pēc kārtas norisināsies Helsinkos un Stokholmā. Latvijas izlase Somijas galvaspilsētā spēlēs ar Krievijas, ASV, Austrijas, Slovākijas, Vācijas, Francijas un Somijas izlasēm. Pērn PČ Stokholmā Teda Nolana vadītā komanda ieņēma 10.vietu.

Foto: no vietnes lhf.lv

Komentāri