Deivids Bekhems pāriet uz "Paris Saint-Germain", Mixnews.lv

Deivids Bekhems pāriet uz "Paris Saint-Germain"

фото

Sports | 2013. gada 1. februārī plkst. 07:54

Oficiāli apstiprināta kādreizējā Anglijas futbola valstsvienības kapteiņa Deivida Bekhema pāreja uz ambiciozo Francijas klubu "Paris Saint-Germain", bet pats spēlētājs paudis apņemšanos savu algu ziedot labdarībai, ziņo LETA-AFP.

Bekhems bez darba bija kopš decembra, kad pameta Amerikas Futbola līgas komandu Losandželosas "Galaxy". Viņš iepriekš bija izteicies, ka vēlas karjeru pabeigt kādā no Eiropas klubiem.

Jau ceturtdienas rītā parādījās neoficiāla informācija par Bekhema pievienošanos Francijas klubam "Paris Saint-Germain", bet šīs pašas dienas vakarā tā apstiprināta oficiāli. Līgums ar spēlētāju parakstīts līdz šī gada 30.jūnijam.

Pēc līguma parakstīšanas ar "Paris Saint-Germain" vienību, spēlētājs atklāja, ka saņemto algu ziedos labdarībai.

"Visvairāk esmu priecīgs par iespēju ziedot savu nopelnīto naudu bērnu labdarības organizācijām un projektiem Parīzē. Tas ir kas īpašs," medijiem sacīja Bekhems.

Atgādinām, ka "Galaxy" vienībā Bekhems pavadījis sešas sezonas. Savas karjeras laikā futbolists visilgāk spēlēja Anglijas klubā Mančestras "United", kuru pārstāvēja no 1993.gada līdz 2003.gadam, bet pēc tam pievienojās slavenajam Spānijas klubam Madrides "Real", kuru pārstāvēja līdz 2007.gadam.

Foto: zl-news.ru, bid.ru

Komentāri