Melbārža četriniekam devītā vieta pasaules čempionātā bobslejā, Mixnews.lv

Melbārža četriniekam devītā vieta pasaules čempionātā bobslejā

фото

Sports | 2013. gada 3. februārī plkst. 14:02

Latvijas vadošā bobsleja pilota Oskara Melbārža ekipāža ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Intaru Dambi un Arvi Vilkasti svētdien izcīnīja devīto vietu pasaules čempionāta četrinieku sacensībās, ziņo LETA.

Savukārt otra Latvijas ekipāža ar jauno pilotu Oskaru Ķibermani, kā arī stūmējiem Raivi Broku, Uģi Žaļimu un Jāni Strengu ierindojās 16.vietā.

Pēc sestdien veiktajiem pirmajiem diviem braucieniem Melbārdis atradās 11.vietā, bet Ķibermanis ar stūmējiem ieņēma 14.pozīciju.

Trešajā braucienā Melbārdis ar stūmējiem uzrādīja septīto labāko rezultātu un summā apsteidza krieva Aleksandra Kasjanova ekipāžu, bet Latvijas sportistus apdzina cita krieva Dmitrija Abramoviča četrinieku, tāpēc tika saglabāta 11.vieta.

Savukārt Ķibermanis trešo braucienu neaizvadīja pārāk veiksmīgi, atkrītot par vienu pozīciju. Kaut Ķibermaņa ekipāžai bija devītais ātrākais laiks braucienā, Latvijas otrā ekipāža brauca laikā, kad trase slīdēja ātrāk un tai bija iespējas sasniegt vēl augstāku rezultātu.

Noslēdzošajā ceturtajā braucienā Melbārža četrinieks sasniedza desmito rezultātu, tomēr summā tas neliedza pakāpties par divām pozīcijām uz devīto vietu.

Tikmēr Ķibermanis ar saviem stūmējiem ceturtajā braucienā uzrādīja 16. labāko laiku un uz šo vietu atkrita summā.

Par pasaules čempionu, pateicoties ļoti veiksmīgi aizvadītam trešajam braucienam, kļuva vācietis Maksimiljans Arnts, kuram Melbārža četrinieks četru braucienu summā zaudēja 1,12 sekundes, bet Ķibermanis atpalika par 1,74 sekundēm.

Uz otrā goda pjedestāla pakāpiena kāpa Aleksandrs Zubkovs no Krievijas, kas bija līderis pēc pirmās dienas, bet summā zaudēja 0,47 sekundes. Savukārt trešo vietu, neskatoties uz neveiksmīgi aizvadītu trešo braucienu, izcīnīja amerikānis Stīvens Holkombs, kurš Arntam zaudēja 0,59 sekundes.

Foto: no vietnes sportacentrs.com

Komentāri