Var pieteikties "Stipro skrējienam", Mixnews.lv

Var pieteikties "Stipro skrējienam"

фото

Sports | 2013. gada 5. februārī plkst. 07:42

Sākusies dalībnieku pieteikšanās jau piektajam "Stipro skrējienam", kas notiks 4.maijā, informē biedrības "Par stipru Latviju!" pārstāve Elīna Gārbena.

"Stipro skrējiens" ir Latvijā, Baltijā pirmais un vienīgais ekstremālais masu izturības skrējiens, kuru rīko "Stipriem Events&Media" un biedrība "Par stipru Latviju!". Šis pasākums ir sportisks izaicinājums neierastā vidē, kur, pārvarot vairākus desmitus šķēršļus, var iemācīties pārvarēt sevi un pārbaudīt savus spēkus.

фото

Jau piekto reizi Latvijas stiprākie ļaudis 4.maijā neierastā veidā atzīmēs Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienu, atklājot jaunās sezonas skriešanas aktivitātes brīvā dabā un kopīgiem spēkiem pārvarot jebkuru šķērsli.

Šogad trases garums būs septiņi līdz astoņi kilometri un tās konfigurācija tiks krasi mainīta. Paredzēts veidot izteiktu reljefu, kuru papildinās 33 gan dabīgi, gan mākslīgi veidoti šķēršļi. Pavisam citādāka būs kontroles sistēma. Lielāka uzmanība šogad tiks pievērsta kvalitatīvākam servisa nodrošinājumam, stāstīja Gārbena.

фото

Tāpat kā iepriekš, arī šoreiz tiks apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji vīriešu, sieviešu un komandu ieskaitēs, speciālbalvas būs stiprākajām augstskolām un pašvaldībām. Ikviens, kurš sekmīgi būs veicis trasi, saņems piemiņas suvenīru par piedalīšanos "Stipro skrējienā". Organizatori šogad piešķirs arī īpašas balvas košākajai komandai, cienījamākajam dalībniekam, skrējējam ar labāko tērpu un labāko frizūru.

Interesenti ar "Stipro skrējienu" aktualitātēm var iepazīties mājaslapā "www.stiproskrejiens.lv". Tur arī var pieteikties sacensībām, aizpildot pieteikuma anketu.

Komentāri