Batons ātrākais F-1 pirmssezonas testu pirmajā dienā, Mixnews.lv

Batons ātrākais F-1 pirmssezonas testu pirmajā dienā

фото

Sports | 2013. gada 6. februārī plkst. 08:11

Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta pirmssezonas testu pirmajā dienā Heresas trasē Spānijā otrdien ātrākais bija brits Džensons Batons no "McLaren-Mercedes" komandas.

Pašlaik 33 gadus vecais 2009.gada pasaules čempions lielāko daļu dienas pavadīja boksos, regulējot jauno formulu, bet pēcpusdienas sesijā veica 34 apļus. Ātrākajā mēģinājumā viņš apli veica minūtē un 18,861 sekundē. Savukārt otrs ātrākais bija austrālietis Marks Vēbers no "Red Bull" komandas, kurš ar savu jaunā modeļa formulu veica 73 apļus.

Trešo labāko laiku tikmēr uzrādīja Francijas pilots Romēns Grožāns ("Lotus").

Britu pilots Luiss Hamiltons, kurš šosezon pēc "McLaren-Mercedes" komandas pamešanas startē "Mercedes GP" rindās, trasē nedevās, jo viņa komandas biedra Niko Rosberga vadītā formula pēc 14 veiktiem apļiem aizdegās.

Oficiālie pirmssezonas testi Heresā ilgs līdz piektdienai. 2013.gada sezona sāksies 17.martā Austrālijā, bet noslēgsies 24.novembrī Brazīlijā.

Pašlaik oficiāli apstiprināta 19 posmu norise, bet par 20.posma aizvadīšanu vēl tiek lemts. Sākotnēji sezonas kalendārā bija plānots debijas posms Ņūdžersijas trasē ASV, tomēr jau tagad ir zināms, ka nākamajā sezonā šī trase vēl nebūs gatava.

Foto: wordpress.com

Komentāri