Gulbim neveiksme Bergamo "Challenger" sērijas turnīra pirmajā kārtā, Mixnews.lv

Gulbim neveiksme Bergamo "Challenger" sērijas turnīra pirmajā kārtā

фото

Sports | 2013. gada 7. februārī plkst. 10:12

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis trešdien piedzīvoja zaudējumu Itālijas pilsētā Bergamo notiekošās "Challenger" sērijas turnīra pirmajā kārtā, atzīstot Polijas pārstāvja Mihala Pžisežnija pārākumu, ziņo LETA.

ATP pasaules ranga 131.pozīcijā esošais latvietis piekāpās Pžisežnijam ar rezultātu 4-6, 6-7(7:4). Jāizceļ, ka Polijas tenisists ATP rangā atrodas ievērojami zemāk kā Gulbis - vien 234.pozīcijā.

Par zaudējumu turnīra pirmajā kārtā latvietis pie reitinga punktiem netika. Gulbis šajā turnīrā bija izlikts ar pirmo numuru, saņemot īpašo uzaicinājumu jeb "wild card" dalībai sacensībās.

Nākamais turnīrs Gulbim plānots nākamajā nedēļā Nīderlandes pilsētā Roterdamā.

Jau ziņots, ka aizvadītajā nedēļā Gulbis pārstāvēja Latvijas izlasi Deivisa kausa izcīņas duelī pret Tunisiju, kurā Latvijas valstsvienība bija pārāka ar 3:0.

Latvijas izlases līderis vispirms ar rezultātu 6-1, 6-2, 6-0 pārliecinoši uzvarēja Slimu Hamzu, bet tad dubultspēlē pārī ar Andi Jušku ar 7-6 (8:6), 2-6, 6-3, 6-4 pārspēja Mohamedu Haitemu Abidu un Hamzu, nodrošinot Latvijas izlasei uzvaru duelī.

_Foto: sportacentrs.com _

Komentāri