Sandis Ozoliņš kļūst par Latvijas hokeja izlases kapteini, Mixnews.lv

Sandis Ozoliņš kļūst par Latvijas hokeja izlases kapteini

фото

Sports | 2013. gada 7. februārī plkst. 14:56

Par Latvijas hokeja izlases kapteini gaidāmajā olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā ceturtdien izvēlēts pieredzējušais aizsargs Sandis Ozoliņš, informē Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Iepriekš jau tika prognozēts, ka Ozoliņš varētu kļūt par izlases kapteini, taču ne pats spēlētājs, ne izlases galvenais treneris Teds Nolans to nebija apstiprinājuši. Tagad kļuvis zināms, ka Ozoliņš gaidāmajās sacensībās valkās izlases kreklu ar sev ierasto astoto numuru un kapteiņa uzšuvi. Par viņa palīgiem izvēlēti Oskars Bārtulis un Georgijs Pujacs.

Pirmo turnīra spēli Latvijas komanda aizvadīs jau ceturtdienas vakarā, kad uz "Arēnas Rīga" ledus tiksies ar Lielbritānijas izlasi.

Kā zinoja portāls Mixnews, Latvijas izlasē pirms šī turnīra piekrita atgriezties Ozoliņš un uzbrucējs Aleksandrs Ņiživijs, kuri valstsvienībā nav spēlējuši attiecīgi septiņus un divus gadus. Daudzi jau šo izlases sastāvu nosaukuši par spēcīgāko pēdējo gadu laikā.

Galējo izlases sastāvu Nolans nosauca trešdienas vakarā, ārpus dalībnieku saraksta atstājot aizsargus Māri Jasu un Oskaru Cibuļski, kā arī uzbrucēju Andri Džeriņu. Jass otrdien atjaunoja ceļgala traumu, un tas lika viņu aizstāt ar Kristapu Sotnieku.

Atgādinām, ka no ceturtdienas līdz svētdienai Latvijas izlase "Arēnā Rīga" aizvadīs Soču olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru, kurā par vienīgo ceļazīmi uz Olimpiādi sacentīsies ar Franciju, Kazahstānu un Lielbritāniju.

Foto: spoki.lv, sportacentrs.com

Komentāri