Mesi oficiāli pagarinājis līgumu ar "Barcelona" līdz 2018.gadam, Mixnews.lv

Mesi oficiāli pagarinājis līgumu ar "Barcelona" līdz 2018.gadam

фото

Sports | 2013. gada 7. februārī plkst. 20:56

Pēdējo četru gadu pasaules labākais futbolists Lionels Mesi ceturtdien oficiāli līdz 2018.gadam pagarināja līgumu ar Spānijas komandu "Barcelona", ziņo LETA.

Jau decembrī "Barcelona" paziņoja, ka Mesi kopā ar komandas biedriem - pussargu Ksavi Ernandesu un aizsargu Karlesu Pujolu - piekrituši pagarināt līgumus, bet nu argentīniešu uzbrucējs to paveicis oficiāli.

Sekojot "Pujolam un Ksavi, šajā pēcpusdienā bija Leo Mesi kārta. Argentīniešu zvaigzne sava tēva pavadībā pagarināja līgumu līdz 2018.gada 30.jūnijam", teikts vienības paziņojumā.

Līgumā saglabāta 250 miljonus eiro (175,7 miljonus latu) liela izpirkuma nauda. Futbolists gadā nopelnīs 11 miljonus eiro (7,7 miljonus latu).

Jāpiebilst, šī jau ir sestā reize astoņu sezonu laikā, kad argentīnietis vienojies par jauna līguma parakstīšanu ar "Barcelona" komandu.

Pagājušā gada laikā Mesi visos turnīros kopumā guva 91 vārtus, pārspējot vācieša Gerda Millera 40 gadus veco rekordu. Arī šogad Mesi nav apstājies un pirmajās astoņās spēlēs izcēlies ar desmit gūtiem vārtiem, palīdzot "Barcelona" komandai virzīties pretim Spānijas čempionu titulam.

Foto: footballtop.ru, rosukrinform.com

Komentāri