Nolans: Ceturtās maiņas hokejisti sevi parādīja kā cīnītāji, Mixnews.lv

Nolans: Ceturtās maiņas hokejisti sevi parādīja kā cīnītāji

фото

Sports | 2013. gada 7. februārī plkst. 23:19

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Teds Nolans

Soču olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pirmajā mačā sevi kā īstus cīnītājus parādījuši Latvijas izlases ceturtās maiņas hokejisti, uzskata valstsvienības galvenais treneris Teds Nolans.

"Visu cieņu Lielbritānijas izlasei, jo komanda ļoti smagi strādāja," pēc mača izteicās Nolans. "Šajā turnīrā uzvaras izcīna tās komanda, kas ir spēcīgākās laukumā, nevis uz papīra."

"Otrajā un trešajā trešdaļā uzlabojām savu spēli, bet vislielāko artavu panākumā deva mūsu labais vairākums," uzsvēra Nolans, īpaši izceļot ceturtās maiņas uzbrucējus - Juri Štālu, Mārtiņu Cipuļi un Gintu Meiju.

Runājot par Andra Džeriņa neiekļūšanu sastāvā, Nolans atzina, ka uzbrucējs nav iederējies tajā.

Savukārt, kā uzsvera Lielbritānijas izlases galvenais treneris Tonijs Hends, šodien Lielbritānija spēlēja pret vienu no vadošajām komandām pasaulē.

"Pirmajās 30 minūtēs turējāmies labi, tomēr tad mājinieki izkārtoja savas iespējas un ieskrējās. Mums šis bija liels izaicinājums, bet esam gatavi turnīra turpinājumam. Vēlamies pāris gadu laikā sasniegt tādu līmeni, kādā spēlē Latvija," uzsvēra Hends.

Kā ziņoja portāls Mixnews, kvalifikācijas turnīra izšķirošās kārtas pirmajā mačā ceturtdien Latvija ar rezultātu 6:2 pārliecinoši pieveica Lielbritāniju.

Foto: mixnews.lv

Komentāri