Latvijas Olimpiskā komiteja saņem oficiālu ielūgumu uz Soču olimpiskajām spēlēm, Mixnews.lv

Latvijas Olimpiskā komiteja saņem oficiālu ielūgumu uz Soču olimpiskajām spēlēm

фото

Sports | 2013. gada 11. februārī plkst. 09:41

Latvijas izlase svin panākumu olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā

Latvijas Olimpiskajai komitejai (LOK) šodien ar eksprespasta kompānijas DHL starpniecību tiek piegādāts simbolisks Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidenta Žaka Roges parakstīts ielūgums piedalīties nākamā gada Soču olimpiskajās spēlēs, ziņo LETA.

Kā informēja LOK komunikācijas vadītāja Dace Gulbe, ielūguma svinīga saņemšana 13:00 risināsies LOK telpās. Pasākumā piedalīsies LOK prezidents Aldons Vrubļevskis, un LOK ģenerālsekretārs, Latvijas Olimpiskās delegācijas "Soči 2014" vadītājs Žoržs Tikmers. Viņi informēs par šī brīža Latvijas komandas gatavību dalībai Soču Olimpiādē.

Tā ir tradīcija, ka tieši gadu pirms olimpiskajām spēlēm katras valsts nacionālā Olimpiskā komiteja saņem šādu ielūgumu. Arī šoreiz, 7.februārī SOK prezidents Žaks Roge parakstīja ielūgumus visām nacionālajām Olimpiskajām komitejām, aicinot piedalīties 2014.gada ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos.

Kā ziņoja portāls Mixnews, pēc neveiksmīgas cīņas pirmās puses Latvijas hokeja izlase svētdien pavērsa notikumu gaitu par labu un ar pamatlaikā izcīnītu punktu pār Franciju nodrošināja tiesības 2014. gadā Sočos ceturto reizi pēc kārtas piedalīties olimpiskajās spēlēs, lai gan kvalifikācijas pēdējā spēlē ar 2:3 pagarinājumā zaudēja.

XXII ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos norisināsies nākamajā gadā laika posmā no 7. līdz 23.februārim.

Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, sportacentrs.com, statistika.lhf.lv

Komentāri