Latvijas biatlona izlasi piemeklējušas vēdera problēmas, Mixnews.lv

Latvijas biatlona izlasi piemeklējušas vēdera problēmas

фото

Sports | 2015. gada 15. janvārī plkst. 15:09

Latvijas vīriešu biatlona izlase trešdien saskārās ar vēdera vīrusu, tomēr ceturtdienas rītā problēmu sportistiem vairs nav un komanda, visticamāk, varēs piedalīties Rūpoldingas trasē Vācijā gaidāmā Pasaules kausa izcīņas piektā posma 4x7,5 kilometru stafetes sacensībās, ziņo LETA.

"Ir nelielas vēdera problēmas, bet cerēsim, ka tās neizpaudīsies sacensību laikā," izteicās vadošā biatlonista Andreja Rastorgujeva individuālais treneris Intars Berkulis, kurš palīdz arī ar darbu Latvijas izlasē.

Kā pauda Berkulis, veselības problēmas bijušas Robertam Slotiņam un trešdienas vakarā arī Rastorgujevam, tomēr šorīt no vēdera vīrusa sportistiem vairs nav bijis ne miņas.

Kā zināms, stafetes sacensības ceturtdien sāksies plkst.15.30 pēc Latvijas laika. Latvija trasē dosies ar 16.kārtas numuru, bet tās sastāvā startēs Andrejs Rastorgujevs, Rolands Pužulis, Daumants Lūsa un Roberts Slotiņš.

Kopumā sacensībās piedalīsies 25 valstu kvarteti.

Iepriekšējās divās šīs sezonas stafetes sacensībās Latvija ieņēmusi attiecīgi 22. un 18.vietu, bet Rastorgujevam iepriekšējais posms bija līdz šim sekmīgākais šosezon, individuālajās sacensībās tiekot pie sestās vietas gan sprintā, gan masu starta distancē.

Komentāri