Daugaviņš: Maskavas Dinamo hokejistiem ir labas algas, Mixnews.lv

Daugaviņš: Maskavas Dinamo hokejistiem ir labas algas

фото

Sports | 2015. gada 9. februārī plkst. 15:35

Neskatoties uz Krievijas rubļa vērtības kritumu, hokejisti tāpat saņem ļoti labas algas, uzskata Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Maskavas "Dinamo" latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, ziņo LETA.

"Nekas no mums nav atkarīgs. Protams, visiem tas ir nepatīkami - runā tikai par leģionāriem, tomēr arī krievu puiši zaudē naudu," portāls "championat.com" citē Daugaviņu.

"Ļoti redzams, ka viss paliek dārgāks, vienalga, vai vēlies nopirkt mašīnu vai produktus. Cenas aug, to redz visi, un visiem ir nepatīkami."

Tomēr Daugaviņš uzsvēra, ka, neskatoties uz izmaiņām, hokejistiem tāpat jāizpilda savu līgumu saistības.

"Varbūt tie, kuriem situācija nepatīk, parakstīs līgumu citā līgā un pelnīs citu valūtu. Kas vēlēsies palikt, spēlēs šeit," paudis latvietis. "Sezonas laikā neviens no kluba neaizies. Jā, tu esi zaudējis 10% vai, iespējams, pat 40% no algas, tomēr vienalga tu pelni labu naudu." "Katra komanda atradīs veidus, kā noturēt leģionārus, - varbūt dos vairāk naudas, varbūt radīs labākus nosacījumus," stāstīja Daugaviņš.

Šajā sezonā bez Daugaviņa Maskavas komandā spēlē arī vēl viens latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums, bet to trenē Harijs Vītoliņš un Viktors Ignatjevs.

Ar 49 spēlēs izpildītu 21 precīzu metienu un 15 rezultatīvām piespēlēm Daugaviņš pašlaik ir savas komandas rezultatīvākais spēlētājs.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā pašlaik Maskavas "Dinamo" ar 109 punktiem 52 spēlēs ieņem ceturto vietu, tomēr saglabā ļoti labas izredzes līdz regulārā čempionāta noslēgumam pakāpties vismaz pozīciju augstāk.

Komentāri