Gulbis meklē sev jaunu treneri, Mixnews.lv

Gulbis meklē sev jaunu treneri

фото

Sports | 2015. gada 16. martā plkst. 15:02

Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis pārtraucis sadarbību ar savu treneri austrieti Ginteru Bresniku, ziņo LETA.

Bresniks latvieša treneris bija pēdējos trīs gadus, pērn palīdzot Gulbim pirmo reizi ielauzties pasaules labāko tenisistu desmitniekā. Tomēr šī sezona Latvijas sportistam sākusies neveiksmīgi, jo tika piedzīvoti zaudējumi pirmajās piecās spēlēs, pirmo panākumu izcīnot vien sestdien, kad Indianvelsas "Masters 1000" sērijas turnīra otrās kārtas mačā Gulbis ar 6-4, 6-1 pieveica spāni Danielu Himeno-Traveru.

"Kad esi ar kādu kopā trīs gadus, izveidojas jau tādas kā vīra un sievas attiecības. Tas ir ilgi. Tomēr treneris kādam var būt arī visu viņa dzīvi. Savas karjeras laikā man bijuši jau pieci treneri. Tas ir tikai normāli," sarunā ar portālu "Tennis Prose" sacīja Gulbis. "Pirms trim gadiem Bresniks bija man piemērotākais treneris, jo biju gatavs disciplinētam un tiešam speciālistam. Viņš man ļoti palīdzēja sakārtot galvu. Tobrīd biju pasaules 150.rakete, taču viņš mani atveda tur, kur esmu pašlaik."

Latvijas labākais tenisists, kurš šobrīd pasaules rangā atrodams 15.vietā, sacīja, ka šobrīd lūkojas pēc jauna trenera. "Ir jau pāris idejas, taču tās šobrīd neatklāšu. Vienu no variantiem pamēģināsim nākamajos turnīros, bet nevēlos neko sasteigt. Man ir jau 26 gadi - zinu, kā man jātrenējas un kādi aspekti jāuzlabo."

Pēdējos gados latvieša treniņbiedrs bija talantīgais austrietis Dominiks Tīms, kurš arī trenējas pie Bresnika.

"Man ir labas attiecības ar Tīmu. Manuprāt, viņš ir vismazāk nervozējošais tenisists, ko zinu. Ar viņa spēli viss ir kārtībā, taču ne jau tāpēc es nolēmu aiziet. Ar Bresniku oficiāli sadarbību pārtraucām pirms nedaudz vairāk kā nedēļas. Uz turnīriem Roterdamā, Marseļā un Dubaijā devos bez viņa. Kad atgriezos, apsēdāmies pie sarunu galda un abi jutām, ka sadarbība jāpārtrauc. Taču es joprojām trenējos ar Dominiku. Ne vienmēr ir patīkami šķirties, turklāt Bresniks man joprojām patīk. Nepārtraucām sadarbību uz sliktas nots," atklāja Gulbis.

Latvietis šo sezonu sāka ļoti neveiksmīgi, zaudējot pirmajās piecās spēlēs, taču viņa zaudējumu sērija kopā stiepās septiņu maču garumā. Tiesa, līdz šim tas nebija veicinājis lielu kritienu ATP rangā, jo no gada sākumā ieņemtās 13.vietas Gulbis noslīdējis tikai par divām pozīcijām.

Pērn Gulbim šajā turnīrā izdevās sasniegt ceturtdaļfinālu, kurā viņš ar 6-7 (4:7) 6-7 (3:7) piekāpās augumā raženajam amerikānim Džonam Isneram. Līdz ar to tika nopelnīti 180 ATP vienspēļu punkti, kas šogad ir jāaizstāv.

Komentāri