Melbārža ekipāža sezonu noslēdz ar uzvaru Soču olimpiskās trases četrinieku sacensībās, Mixnews.lv

Melbārža ekipāža sezonu noslēdz ar uzvaru Soču olimpiskās trases četrinieku sacensībās

фото

Sports | 2013. gada 17. februārī plkst. 14:14

Latvijas bobsleja pilota Oskara Melbārža ekipāža svētdien izcīnīja uzvaru Pasaules kausa pēdējā, devītā, posma četrinieku sacensībās, kas risinājās 2014.gada ziemas olimpisko spēļu trasē Krievijas pilsētā Sočos, ziņo LETA.

Ar šo panākumu Melbārdis nodrošināja vietu Pasaules kausa kopvērtējuma trijniekā četrinieku ieskaitē, kā arī uzvaru kombinācijas summā.

Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Intaru Dambi un Arvi Vilkasti pirmajā braucienā uzrādīja trešo rezultātu, bet otrajā nobraucienā viņi bija ātrākie un uzvaru izcīnīja arī summā.

Šī ir Melbārža pirmā uzvara karjerā pilota statusā. Četrinieku sacensībās viņš šosezon uz goda pjedestāla kāpa divas reizes.

Aizvadītajās sacensībās Melbārdis summā par 0,02 sekundēm apsteidza vācieša Tomasa Floršuca ekipāžu, bet 0,14 sekundes zaudēja krievu Aleksandra Zubkova un Aleksandra Kasjanova ekipāžas, kas ieņēma dalītu trešo vietu.

Tikmēr Oskara Ķibermaņa ekipāža ar stūmējiem Helviju Lūsi, Raivi Broku un Jāni Strengu pirmajā braucienā uzrādīja desmito rezultātu, bet otrajā sasniedza vien 17.rezultātru un summā atkrita uz 12.vietu.

Pasaules kausa kopvērtējumā četrinieku ieskaitē uzvaru ar 1727 punktiem izcīnīja Zubkova ekipāža, bet Melbārža ekipāža ar 1625 punktiem ieņēma otro vietu.

Melbārdis kā vienīgais Latvijas pilots šosezon startēja jau no pirmajām sacensībām, piedaloties arī pirmajos trīs Ziemeļamerikā notikušajos posmos, Žaļims pirmās sacensības Pasaules kausā aizvadīja sezonas piektajā posmā Laplaņā, bet pēdējos posmos otrā pilota lomu aizņem Ķibermanis.

Foto: no vietnes kasjauns.lv

Komentāri