Beļavskis slavē Latvijas hokeja izlases jaunāko spēlētāju, Mixnews.lv

Beļavskis slavē Latvijas hokeja izlases jaunāko spēlētāju

фото

Sports | 2015. gada 6. maijā plkst. 15:42

Latvijas hokeja valstsvienības jaunākais spēlētājs Rodrigo Ābols progresē ar katru maču, tāpēc pieņemts lēmums pacelt viņu uz trešo uzbrucēju virknējumu, pēc trešdienas treniņa pauda Latvijas valstsvienības galvenais treneris Aleksandrs Beļavskis, ziņo LETA.

Latvijas izlase pēcpusdienā gaidāmajai spēlei pret Šveici gatavojās pilnā sastāvā, bet ar ievērojamām izmaiņām virknējumos - vietu pirmajā maiņā ieguvis Miks Indrašis, kurš turnīra ievadā atlaba pēc savainojuma, bet uz trešo virknējumu pacelts izlases jaunākais spēlētājs Ābols. Bez izmaiņām palikusi vien otrā uzbrucēju maiņa.

"Indraši mačā ar Zviedriju iesvieda bortā, un es jau nobijos, tomēr labi, ka borti šeit ir mīksti un viņam nekas nenotika," izteicās izlases galvenā trenera palīgs Kārlis Zirnis.

"Man patīk, ka Rodrigo ar katru maču pieliek. Esmu apmierināts ar viņa sniegumu," izteicās Beļavskis.

Jau vēstīts, ka Latvijas izlase čempionātu sāka ar trim zaudējumiem pret grupas favorītēm, bet Šveice sacensības sākusi ar septiņiem punktiem mačos pret trim potenciālajām lejasgala vienībām.

"Pirmās spēles bija pārbaudījums mums, kas jāuzlabo sniegumā. Tagad sākas pretinieki, ar kuriem varam vairāk cīnīties," stāstīja Zirnis. 'Visi zinām, cik mums šis mačs ar Šveici ir svarīgs. Pirms šī mača mūsu mērķis joprojām ir ceturtdaļfināla sasniegšana."

"Spēles ievadā paskatīsimies, kāda taktika būs šveiciešiem, jo viņiem vēl vakar bija mačs, bet parasti viņi cīņu sāk agresīvi. Tomēr arī mēs visus dueļus līdz šim esam sākuši ļoti labi," teica Beļavskis. "Mums jābūt gataviem, ka šveicieši spēlēs agresīvi."

Tāpat abi Latvijas izlases treneri īpaši uzsvēra, ka Latvijai nepieciešams uzlabot sniegumu mazākumā. "Nepieciešams spēlēt labāk, pat ja mums būs tikai viens noraidījums mačā," teica Zirnis.

Izlase treniņā pirmajā uzbrucēju virknējumā gatavojās Miks Indrašis, Jānis Sprukts un Miķelis Rēdlihs, bet otrajā maiņā trenējās Kaspars Daugaviņš, Andris Džeriņš un Lauris Dārziņs. Tikmēr trešajā uzbrucēju trio treniņu aizvadīja Mārtiņš Cipulis, Rodrigo Ābols un Roberts Bukarts, bet ceturtajā bija Gunārs Skvorcovs, Armands Bērziņš un Kaspars Saulietis. Ārpus četriem virknējumiem palikuši Koba Jass un Lauris Bajaruns, kuri arī piedalījās treniņā.

Savukārt pirmajā aizsargu pārī trenējās Aleksandrs Jerofejevs un Krišjānis Rēdlihs, bet otrajā gatavojās Guntis Galviņš un Kristaps Sotnieks. Tikmēr trešajā aizsargu duetā darbojās Oskars Cibuļskis un Maksims Širokovs, bet ceturtajā virknējumā treniņu aizvadīja Māris Jass un Jānis Andersons.

Otrdien Latvijas izlases hokejisti pasaules čempionāta pirmsspēles dienu pret Šveices valstsvienību aizvadīja atvieglinātā režīmā. Jau pirmdienas vakarā kļuva zināms, ka otrdien plānotais ledus treniņš Latvijas izlasei atcelts, taču tā vietā hokejisti darbojās svaru zālē, strādājot ar svariem un velotrenažieriem.

Latvijas hokeja izlase šodien mačā pret Šveici centīsies gūt pirmo uzvaru Čehijā notiekošajā pasaules čempionātā.

Komentāri