Soči gatavi 2014.gadā rīkot F-1 sacensību posmu, Mixnews.lv

Soči gatavi 2014.gadā rīkot F-1 sacensību posmu

фото

Sports | 2013. gada 19. februārī plkst. 07:46

Soču pilsētas mērs Anatolijs Pahomovs apstiprinājis, ka tā būs gatava jau 2014.gada novembrī rīkot Pirmās formulas (F-1) čempionāta sacensības, ziņo LETA/AFP.

"Pēc olimpiskajām spēlēm Sočos tiks rīkotas F-1 sacensības," ziņu aģentūrai "RIA Novosti" paziņoja Pahomovs. "Trases plānošana ir iekļauta grafikā. Krasnodaras reģiona valdība nepieļaus jebkādu izgāšanos. Ja būs kādas problēmas, mēs noteikti saņemsim palīdzību no mūsu kaimiņiem un valsts."

Kā ziņots, jau pēc gada Krievijas kūrorta pilsētā notiks arī ziemas olimpiskās spēles.

Krasnodaras reģiona priekšsēdētāja vietnieks Nikolajs Buturlakins atklāja, ka gandrīz 50% no jaunās F-1 trases Soču olimpiskajā parkā pabeigti laikā. Līgumā, kas tika parakstīts 2010.gadā, tika noteikts, ka Krievija varēs rīkot F-1 sacensības laikā no 2014.gada līdz 2020.gadam, izmantojot olimpisko spēļu infrastruktūru, tostarp valsts piekrastes ceļus. Kopumā sacensību trase varētu izmaksāt astoņus miljardus rubļu (139,45 miljonus latu).

Krievijas prezidents Vladimirs Putins šomēnes Sočos ticies ar F-1 virsvadītāju Bērniju Eklstonu un pārliecinājis viņu, ka Krievija ir gatava rīkot F-1 sacensību posmus.

Foto: brakebanzeen.com

Komentāri