Filma, kurā FIFA ieguldījusi 27 miljonus, nopelna 600 dolārus, Mixnews.lv

Filma, kurā FIFA ieguldījusi 27 miljonus, nopelna 600 dolārus

фото

Sports | 2015. gada 10. jūnijā plkst. 14:05

Franču filma "Sapņu līga", kurā pašlaik grūtus laikus piedzīvojošā Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) ieguldījusi 27 miljonus dolāru (23,5 miljonus eiro), pirmajās divās izrādīšanas dienās ASV nopelnījusi vien 607 dolārus (530 eiro), ziņo LETA.

Kā vēsta izdevums "Hollywood Reporter", filma pagājušās nedēļas piektdienā savāca 319 dolārus, bet sestdienā 288 dolārus, prognozējot, ka svētdien, iespējams, tās ieņēmumi būtu varējuši sasniegt 1000 dolārus.

Filma tika izrādīta desmit kinoteātros lielākajās ASV pilsētās, bet, piemēram, Fīniksā divu dienu laikā uz to pārdota tikai viena filmas biļete deviņu dolāru vērtībā.

"Sapņu līga" vēsta par FIFA vēsturi. Tajā franču aktieris Žerārs Depardjē, kuram piešķirta Krievijas pilsonība, atveidojis organizācijas dibinātāju Žilu Rimē, bet Tims Rots - līdzšinējo tās prezidentu Zepu Blateru.

фото

Filma Eiropā un Krievijā iznāca jau 2014.gadā, nopelnot 170 000 eiro. Kā zināms, FIFA šobrīd iekūlusies pamatīgos skandālos, kas saistīti ar korupciju, kas licis tās ilggadējam prezidentam Blateram pavēstīt par aiziešanu no amata.

Komentāri