Krievijas izlasi pamet vislabāk apmaksātais futbola treneris pasaulē, Mixnews.lv

Krievijas izlasi pamet vislabāk apmaksātais futbola treneris pasaulē

фото

Sports | 2015. gada 14. jūlijā plkst. 19:04

Krievijas Futbola federācija (RFS) un nu jau bijušais valstsvienības galvenais treneris Fabio Kapello pārtraukuši līgumattiecības, abām pusēm vienojoties, ziņo LETA-TASS.

"RFS sirsnīgi pateicas Kapello par ieguldīto darbu galvenā trenera amatā un novēl viņam veiksmi turpmākajā profesionālajā karjerā. Savukārt Kapello pateicas RFS par palīdzību un atbalstu, ko viņš izjuta savas darbības laikā. Tāpat viņš ir pateicīgs spēlētājiem par kopīgo darbu, kā arī līdzjutējiem par izlases atbalstu," teikts RFS paziņojumā.

Jūnijā Kapello draudēja ar atkāpšanos, tiklīdz saņems kompensāciju par līguma laušanu.

Lai Kapello tiktu atbrīvots no savu pienākumu izpildes, bija jāsavāc 21,4 miljonus eiro liela naudas summa, ko RFS samaksātu itālim kā kompensāciju par līguma laušanu. Turklāt trenerim nav izmaksāta alga par pēdējiem trim mēnešiem.

Kā zināms, Kapello pērn bija parakstījis jaunu līgumu ar RFS līdz pat 2018.gada pasaules kausam, kas notiks turpat Krievijā.

Itāļu speciālists ir visapmaksātākais futbola treneris pasaulē, kura alga ir apmēram septiņi miljoni eiro.

Jūnija sākumā no RFS prezidenta amata piespiedu kārtā atkāpās Nikolajs Tolstihs.

Krievijas izlase 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas sacensībās sešās spēlēs izcīnījusi divas uzvaras un divreiz cīnījusies neizšķirti, bet divas reizes piedzīvoja neveiksmes. Tādējādi ar izcīnītajiem astoņiem punktiem Krievija ieņem vien trešo vietu G apakšgrupā, atrodoties aiz Austrijas un Zviedrijas komandām.

Pēc divu apļu grupu turnīra finālsacensībās iekļūs katras grupas divas labākās komandas un labākā no trešajā vietā palikušajām izlasēm. Pārējās astoņas trešo vietu ieguvējas spēkosies "play-off" pāros par četrām atlikušajām ceļazīmēm.

Eiropas čempionāta finālturnīrs 2016.gadā Francijā būs pirmais, kurā līdzšinējo 16 komandu vietā startēs 24 izlases.

Komentāri