"Lāse-R" volejbolisti sasniedz "Schenker" līgas finālčetrinieka turnīru, Mixnews.lv

"Lāse-R" volejbolisti sasniedz "Schenker" līgas finālčetrinieka turnīru

фото

Sports | 2013. gada 24. februārī plkst. 09:34

Latvijas un Igaunijas apvienotā vīriešu volejbola čempionāta - "Schenker" līgas - finālčetrinieka turnīru sestdien sasniedza Latvijas klubs "Lāse-R". Turnīra izšķirošajās cīņās Latvija būs pārstāvēta pēc gada pārtraukuma.

Aizvadītajā ceturtdaļfināla atbildes spēlē "Lāse-R" savā laukumā ar 3-2 (25:27, 25:18, 25:23, 22:25, 15:12) uzvarēja Latvijas čempionus "Biolars"/"Jelgava".

Tā kā abu komandu pirmajā cīņā ceturtdien pārāki ar 3-1 bija "Lāse-R" pārstāvji, tieši viņi tika pie ceļazīmes uz finālčetrinieka turnīru. Ceturtdaļfinālu sestdien nespēja pārvārēt cits Latvijas klubs "Daugavpils Universitāte" (DU), kas viesos ar 0-3 (18:25, 23:25, 17:25) atzina Tallinas "Selver" kluba no Igaunijas pārākumu.

Svētdien ceturtdaļfināla atbildes spēle paredzēta Latvijas klubam "Poliurs"/"Ozolnieki", kas izbraukumā aizvadīs maču pret "Parnu" komandu no Igaunijas. Abu vienību pirmajā tikšanās reizē Ozolniekos viesi bija pārāki ar 3-0.

Finālturnīrs 2. un 3.martā risināsies Pērnavā. Igaunijā izšķirošās spēles notiks jau septīto gadu pēc kārtas.

Pagājušajā gadā neviena Latvijas vienība nespēja kvalificēties turnīra pusfinālam. Iepriekš katru gadu vismaz viena Latvijas komanda bija iekļuvusi līgas labāko trijniekā.

Foto: sportacentrs.com

Komentāri