Krievijas sportists Lukjaņuks uzvar rallijā "Sarma", Mixnews.lv

Krievijas sportists Lukjaņuks uzvar rallijā "Sarma"

фото

Sports | 2013. gada 24. februārī plkst. 19:31

Par Latvijas autorallija čempionāta trešā posma - rallija "Sarma" - uzvarētāju svētdien kļuva Krievijas autosportists Aleksejs Lukjaņuks ("Mitsubishi Lancer Evo X").

Desmit ātrumposmos praktiski visi vadošie sportisti kādā no incidentiem zaudēja ievērojami laiku, tāpēc noslēgumā Lukjaņuka uzvara bija ļoti pārliecinoša - otrās vietas ieguvējs Dominiks Butvils no Lietuvas ("Mitsubishi Lancer") atpalika par minūti un 35 sekundēm.

Savukārt labākais no Latvijas sportistiem bija trešo vietu izcīnījušais Aivis Egle ar stūrmani Andi Daugu ("Mitsubishi Lancer Evo X"), kuri uzvarētājam zaudēja minūti un 51 sekundi.

Vēl pirms pēdējā "dopa" stabilā otrajā vietā atradās Jānis Vorobjovs/Guntars Zicāns ("Mitsubishi Lancer Evo X"), tomēr arī viņi avarēja un izstājās.

N4 ieskaitē par uzvarētāju kļuva Lukjaņuks, Butvils bija labākais R4 ieskaitē, bet A+ vērtējumā labākā bija lietuvieša Ramūna Čapkauska ekipāža. Šogad rallijs "Sarma" vienlaikus bija Latvijas un Lietuvas rallija čempionātu posms, Latvijas rallijsprinta čempionāta posms, kā arī Ziemeļeiropas zonas rallija čempionāta un Baltijas ziemas kausa posms.

Latvijas autorallija čempionāta pirmie divi posmi mēneša sākumā risinājās Eiropas autorallija čempionāta sacensību Liepāja-Ventspils ietvaros.

Foto: boot.lv

Komentāri