Demčenko: Latviešu kamaniņu braucēji izstrādājuši olimpiskās kamanas, Mixnews.lv

Demčenko: Latviešu kamaniņu braucēji izstrādājuši olimpiskās kamanas

фото

Sports | 2013. gada 24. februārī plkst. 20:09

Latviešu kamaniņu braucēji izstrādājuši "olimpiskās kamanas", pie kurām tikuši tieši pirms Pasaules kausa Soču posma, uzskata pieredzējušais krievu sportists Alberts Demčenko, ziņo LETA.

Mixnews jau ziņoja, ka pasaules kausa noslēdzošo, devīto, posmu, kas notika olimpiskajā Soču trasē Latvijas sportisti šajā nedēļas nogalē aizvadīja ļoti veiksmīgi.

"Ir neoficiāla iekšējā informācija, ka latvieši izstrādājuši kamanu modeli, ko Sočos pagājušā gada rudenī notestēja starptautiskajā treniņu nedēļā," Demčenko izteikumus citē Krievijas izdevums "Sport-Express".

"Kamaniņu sports ir kuluāru sporta veids. Pie mums nav kā bobslejā, kur bobi stāv un pie tiem visi var pieiet, bet nevar aiztikt," stāstīja Demčenko. "Kamaniņās, ja pārāk cītīgi skatīsies, vari arī dabūt pa galvu."

Kā ziņots, Pasaules kausa sacensībās Sočos vairāki Latvijas sportisti sasniedza sezonas vai pat karjeras labākos rezultātus. Brāļi Andris un Juris Šici divniekos izcīnīja pirmās medaļas sezonā, ierindojoties trešajā vietā, Mārtiņš Rubenis ieņēma piekto vietu vīriešu konkurencē, savukārt Ulla Zirne karjeras otrajās Pasaules kausa sacīkstēs izcīnīja 13.vietu. Elīza Tīruma Sočos ieņēma astoto vietu, Oskars Gudramovičs ar Pēteri Kalniņu izcīnīja 14.vietu divniekos, savukārt Inārs Kivlenieks bija 13., bet Kristaps Mauriņš 20.vietā.

"Šajā trasē mums nepieciešams atstrādāt visu," Demčenko stāstīja par Soču trasi, kur jau pēc nepilna gada risināsies ziemas olimpiskās spēles. "Pagaidām trasē esam braukuši pat mazāk par citu valstu sportistiem, turklāt viņi brauca laikā, kad bija vēsāks un varēja labāk izjust tās ātrumu."

Foto: sporto.lv

Komentāri